Skocz do zawartości

Prośba o pomoc


artur79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku miesięcy jedna z firm pozycjonerskch pozycjonuje moją stronę internetową,ale nie jestem zadowolony z dotychczasowych rezultatów.

Mam do Was pytanie czy to moja strona jest "trefna" i trudna do wypozycjonowania,a może firma której to zlecam nie przykłada się solidnie.jest chyba jeszcze opcja numer trzy- słowa kluczowe są bardzo konkurencyjne.

Proszę o pomoc i ewentualną poradę co z tym fantem zrobić. moja strona to https://www.poliweglan-plexi.pl a słowa kluczowe to poliwęglan,plexi i plexi warszawa.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc i korzystając z okazji życzę udanego Sylwestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pozycjonowania:

Z pozycjonowania widać stronę już w TOP10 na jedną frazę, druga TOP20, są linki sponsorowane.

No nie wygląda to jakoś beznadziejnie biorąc pod uwagę ostatnie zawirowania w Google.

Żeby rzucić kamieniem w firmę pozycjonującą należałby poznać warunki umowy.

Nie znając warunków umowy i przebiegu pozycjonowania nic nie można obiektywnie powiedzieć.

Proponowałbym szczerą rozmowę z firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do umowy za pozycjonowanie to chyba jest standardowa -płacimy za TOP 10 określoną stawkę za dane słowo kluczowe.

Chciałbym płacić więcej ale jak widać na razie nie mam za co :)

Z firmą nie chcę rozmawiać bo myślę,że nie można nikogo zmuszać do "cięższej "pracy. Jak ktoś podchodzi profesjonalnie do swoich obowiązków to raczej nie trzeba stać nad nim z przysłowiowym batem (tym bardziej że nie robi tego charytatywnie).

A może ktoś z Was podejmie się pozycjonowania mojej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności