Skocz do zawartości

Umieściłem strone, kilka linków co dalej?


Rreklama-3W

Rekomendowane odpowiedzi

:) po tej twoje ostatniej wypowiedzi ja wycofuje się, ale dobry humor mam już chyba na cały dzień :)

a firmę dodałem do swoich ulubionych, tylko nie wiem jak wpisać czy to legalnie działająca firma czy nie? bo przed chwila Pan stwierdził :

cytat

MaxPayn kto powiedział ze to jest oficjalnie działająca firma, hahahahaha - może kiedyś będzie działać w segmencie pozycjonowania ale tak nie jest

rttp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ajj bo Ty to widzisz teraz jak on to wszystko co mu napisaliśmy popoprawiał :)

Wcześniej było o wiele gorzej;) Nie no do tego pana nikt nie miałby problemu, gdyby nie to, że

zaczął się rzucać jak ktoś mu grzecznie uwagę zwrócił i stwierdził, że coś tu nie gra... no i jest to praktycznie fake stronka,

bo żadnych usług SEO raczej nie otrzymamy... No i magiczny przycisk zaloguj który nie działa:D

Pizzeria Mrągowo to idealny sposób na wyśmienitą kolację.

Potrzebujesz tłumacza? Sprawdź najnowsze tłumaczenia symultaniczne

Powinien zainteresować Cię także najlepszy sklep bramkarski w polskiej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku tej frazy efekty widoczne już po 2 tygodniach, konieczna będzie poprawa kodu źródłowego strony,gdyż na tą chwile po wpisaniu w wyszukiwarce przeskakuje odrazy na strona główna, co jest nie dopuszczalne w prawidłowym efektywnym pozycjonowaniu, profesjonalne pozycjonowanie dzięki czemu koszt utrzymania pozycji jest znikomy - Top10 - 80zł - Top5 - 120, TOP1-150 - efekt stały następnie koszt utrzymania to 20-30 zł miesięcznie pozdrawiam KONTAKT: xxxxxxxxxx

Może już się nauczyli fachu?

SEO...peas of cake...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, widać że szybko się uczą ( nie mylić z "efektywnie")

PS. Temat perełka:)

Systemy bilingowe wody. System ERP Komadres. Firma informatyczna.

Kryptowatuty, rynki finansowe, wiadomości.  Kryptowaluty za darmo - Poradniki.

Zioła. Ziołolecznictwo. Asept czy Octenisept, który wybrać do dezynfekcji ran?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja dodam, że zakładając agencję reklamową, nie powinno się na stronie popełniać błędów :) bo podstawą agencji są copywriterzy, którzy piszą bezbłędnie.

Dodałbym pracę nad indywidualnością, przejrzystością samej oferty zawartej na stronie. Strasznie dużo tam "napuszonych" słów które, w różnych dziedzinach, znajdują się na większości stron internetowych.

Co z tego jeśli ktoś na stronę zajrzy jeśli szybko ucieknie?

Ten aspekt pokonasz (lub nie) chyba po dłuższym czasie. Ja lubię strony "bez napinki" na troszkę większym luzie :aniolek:

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności