Skocz do zawartości

Google mnie wyrzuciło


Kapsel

Rekomendowane odpowiedzi

Są 2 strony :crazy:

Dziś rano pod słowem kubki w googlach pojawiła się na 20 pozycji strona mugsandglasses.com

natomiast ole.com.pl spadło z 16 na 23 pozycje

jeszcze w nocy jak sprawdzałem to była jedynie ole natomiast mugsandglasses zniknęła totalnie

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hmm...

czyli objawy takie jak dla nowej strony...

Teraz mozna juz isc dalej w ocenie sytuacji... prawdopodobnie otrzymales 'fresh site bonus' tak jak kazda nowa strona...

Slowem wszystko wraca do normy. Powinienes w zwiazku z tym zaczac poprawnie ją pozycjonowac (jedną domenę a nie cztrey) ia do tego forum moze sie przydac..

Powodzenia

Z tego wnioskuje ze adres z www i bez nie jest traktowany jako duplikate content.

Chyba Erbit że masz inne doswiadczenia??

Temat 'duplicate content' był omawiany wielokrotnie. Nie ma reguły na jego dostanie bądź nioe dostanie...

Generalnie jets zasada, ze obydwa adresy są widoczne ale jeden z nich trudniej (duzo trudniej) sie pozycjonuje.

Druga sprawa to taka, ze są strony, ktore niezle sie trzymaja pod obydwoma adresami... czyli znow dowod na to ze nie kazdego to dopada... Niemniej nalezy domneimac iz gdybys nie mial tej slabsze 'wersji' to byc moze Twa mocniejsza wersja mialaby np PR mocniejsze o to +1, ktore jest na slabszej wersji.. :crazy: - ale to tylko gdybania...

Generalnie 'duplicate content' istnieje ale nie wszystkich dopada i na pewno tyczy sie tez WWW i BEZ WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli kamień spada mi z serca, że wszystko zaczyna wracać do normy.

:P:):):yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Swoją drogą wie ktoś jak nalezy pozycjonowac strone pod onet.pl??

W wp.pl jestem na 2 pozycji, w onecie nie ma mnie w 100.

Brak tutaj logicznego wytłumaczenia, choc poczekam jeszcze trochę i zobacze na jakich pozycjach ustabilizują sie strony.

Zauważyłem że jakiekolwiek wahania pozycji są najczęściej w googlach, wp i onet są bardziej stabilne. - czym może to być spowodowane?

Sprawdziem także swoj PR i dla ole.com.pl nadal wynosi 1 natomiast dla mugsandglasses 0 (jeszcze "przed burzą) miał 1)

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efektem rzucenia okiem nieuzbrojonym ta watek jest stwierdzenie ze masz dwei domeny do tej samej strony prowadzace - jesli zaczniesz ktorakolwiek mocniej pozycjonowac, np linkami - poleca obie daaaleko.

Pisze bo cwiczylem to z 3 klientami, ktorzy w tajemnicy .. dla, jak pozniej twierdzili, lepszego efektu, dodali nowa domene by byc baedziej widoczni w googlach. Nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usiadłem do kompa i wpisałem się w ok 150 księgach gości w 2 dni.
Może się mylę ale czy to nie jest spamowanie? Odwiedzanie w krótkim czasie ksiąg gości i wpisywanie się tam tylko po to aby zamieścić linki do stron, które prawdopodobnie zupełnie nie interesują ani właścicieli ksiąg ani ich gości. Jeszcze można się domyślać że wszystkie wpisy były jednakowo wklejane, a dokładnej treści lepiej sobie już nie wyobrażać...
shtvbanner1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisy do ksiąg gości nie były takie same, choć oczywiście były powtarzające się.

Możecie to łatwo sprawdzić (księga gości, ole.com.pl)

No cóż - forum tego jeszcze nie widziałem a wpisy dodawać poradził mi "pozycjoner" (nie z allegro - widać klasa allegro jest nieco wyższa od niego) podesłany od speca www. ;):blink::puknijsie::puknijsie::puknijsie:

a swoją drogą jak się zachowują teraz strony to sam nie wiem bo ich pozycja w google zmienia się z godz na godz. - dziś np ole było rana na 16 pozycji a wieczorem już na 22, mugsandglasses odpowiednio 26 i 20 pozycja

ps. linki dodaję codziennie po ok, 6-7 szt. już od przeszło tyg. natomiast google jeszcze mi ich niezindexowało- jaki wiec sesn ma ich systematyczne dodawanie skoro google nie zindexuje ich od razu tylko po ładnych kilku dniach

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. linki dodaję codziennie po ok, 6-7 szt. już od przeszło tyg. natomiast google jeszcze mi ich niezindexowało

Zaindeksowało na pewno część (może wszystkie) ale update BL w G jest co mniej wiecej 1,5 misiąca i wtedy są pokazywene dopiero... update to jedynie ogłoszenie 'wyników'.

Linki lepiej sprawdzac w MSN tam aktualizacje są dość często...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki dla zapytania: kubki

Strona www.ole.com.pl jest na pozycji 15 w google™

Strona ole.com.pl jest na pozycji 15 w google™

Nie ma strony www.ole.com.pl w pierwszych 100 wynikach w wyszukiwarce msn.

Strona ole.com.pl jest na pozycji 13 w wyszukiwarce msn.

Nie ma strony www.ole.com.pl w pierwszych 100 wynikach w wyszukiwarce netsprint

Strona ole.com.pl jest na pozycji 6 w wyszukiwarce netsprint

Strona www.ole.com.pl jest na pozycji 63 w wyszukiwarce onetu

Strona ole.com.pl jest na pozycji 63 w wyszukiwarce onetu

Nie ma strony www.ole.com.pl w pierwszych 100 wynikach w szukaczu

Nie ma strony ole.com.pl w pierwszych 100 wynikach w szukaczu

Strona www.ole.com.pl jest na pozycji 2 w Wirtualnej Polsce

Strona ole.com.pl jest na pozycji 2 w Wirtualnej Polsce

:P:P:)

Jak widać google nie traktuje stron z www i bez osobno, dziwi mnie natomiast wp, jako że tam działa wyszukiwarka netsprint. ROBOT to ROBOT - każdy inaczej działa

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać google nie traktuje stron z www i bez osobno

:blush::)

Ja na hasło 'kubki' widze na 13tym miejscu tylko www.ole.com.pl

Strona www.ole.com.pl jest na pozycji 15 w google™

Strona ole.com.pl jest na pozycji 15 w google™

jak to jest mozliwe ze 2 adresy są na tej samej pozcji czyli 15tej !?

Cos Ciebie narzedzie oszukuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://linkownia.net/narzedzia/pozycja

wszystko jest ok, tyle że zapytanie dla google z www i bez to to samo i dlatego pokazuje się na takich samych pozycjach.

:):P:yahoo::yahoo::yahoo:

ps. u mnie wciąż 15 pozycja - chyba erbit jestes bliżej google :blush:

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności