Skocz do zawartości

Program do wystawiania faktur


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej chyba będzie jak sam przetestujesz kilka programów i wybierzesz odpowiedni dla siebie. Ale kolejny problem może pojawić się z zmianą vat-u w takich programach przeważnie jest to niemożliwe.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
... wapro proponuje aktualizację programu za jedyne 150+VAT czyli nowa licencje ...

Jest mi niezmiernie przykro :)

Widać polityka firmy się zmieniła.

i nie chodziłoby o te 150 zł, ale o to, że IMHO aktualizacja powinna być albo bezpłatna, albo kosztować np.30% wartości programu, tym bardziej, że zmiana dotyczy "tylko" albo "aż" kilku cyferek. Dlatego też jest to dobry moment na zmianę oprogramowania na coś innego, w końcu trzeba dać zarobić innym też ;-)

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten, który polecałem można ustawić na korzystanie z jednej bazy danych na kilku stanowiskach. Wystarczy ustawić ścieżki dostępu.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też korzystam z https://www.szybkafaktura.pl/ jak dla mnie rewelacyjna witryna jest obecnie WSZYSTKO co chce.

A najlepsze jest to, że jak zaczynałem używać miałem kilka drobnych uwag przyspieszających wystawianie faktury, po ok. 2 tygodniach od zgłoszenia moich poprawek wdrożyli je. I ogólnie kumpel tez miał jakąś uwagę po tygodniu ją wdrożyli.

Dodatkowo jest to jak dla mnie tani system.

Widać nie tylko ja go doceniłem bo w rankingu:

https://www.pcworld.pl/produktroku/wynik.asp (po prawej stronie 4 od góry) zajął 1 miejsce.

Programy księgowe online

1. Szybkafaktura.pl - 20,96%

2. iKsiegowowsc24.pl - 20,83%

3. ifirma.pl - 17,45%

4. inFakt - 14,45%

5. BookKeeper.pl - 11,07%

6. e-conomic.pl - 9,9%

7. Wfirma - 5,34%

Co do wad... nie doszukałem się od ponad roku użytkowania.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze skorzystać z tej oferty:

https://www.insert.com.pl/oferta/sprzedaz.html

Osobiście korzystałem z Subiekt GT i pomimo początkowych gubieniach się w mnogości funkcji, teraz jest już bardzo intuicyjny - a do tego posiada świetne zestawienia raportów, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ... WF-Fakturka

Swego czasu (wiele lat temu) jeszcze w wersji DOS WF-Mag był jednym z lepszych w swej klasie. Odkąd powstała wersja pod okienka - bywało z nim różnie... no ale wiadomo - okienka.

Myślę Adek, że możesz rozpocząć od Wf-faturka / Wf-mag właśnie WAPRO - zdejmij demo , zobacz.

a ja właśnie po dzisiejszych przeprawach z WAPRO - NIE POLECAM wf fakturki!:)!:)!!!

kupiłem ją ok 11 miesięcy temu 150+VAT, teraz ministerstwo z warszawy zafundowało nam zmianę podatków i.... wapro proponuje aktualizację programu za jedyne 150+VAT czyli nowa licencje na nowy program i co się pytam, za rok znowu vat w gore i znowu mam wywalić kasę za nowy program, a właściwie za wymianę kilku cyferek, które de facto winny być możliwe do 'samodzielnej' zmiany. Poza tym, wapro ma do d#$-y infolinie, żeby się dodzwonić trzeba stracić pół dnia (jesteś 7 w kolejce do konsultanta - 10 minut później - jesteś 6 do konsultanta - to jednego mają na cały kraj????)

to tyle w temacie wapro i ich programu...

PS

programik nie wystawia faktur proforma - wada nr 1

wada nr 2 - nie ma wyszukiwania klienta po NIPie

Potwierdzam, identyczny problem przy aktualizacji

Co do vatu to moze juz za pol roku wyzszy nie za rok;], tylko sie nie martw i płać to wszystko dla naszego dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ... WF-Fakturka

Swego czasu (wiele lat temu) jeszcze w wersji DOS WF-Mag był jednym z lepszych w swej klasie. Odkąd powstała wersja pod okienka - bywało z nim różnie... no ale wiadomo - okienka.

Myślę Adek, że możesz rozpocząć od Wf-faturka / Wf-mag właśnie WAPRO - zdejmij demo , zobacz.

a ja właśnie po dzisiejszych przeprawach z WAPRO - NIE POLECAM wf fakturki!:)!:)!!!

kupiłem ją ok 11 miesięcy temu 150+VAT, teraz ministerstwo z warszawy zafundowało nam zmianę podatków i.... wapro proponuje aktualizację programu za jedyne 150+VAT czyli nowa licencje na nowy program i co się pytam, za rok znowu vat w gore i znowu mam wywalić kasę za nowy program, a właściwie za wymianę kilku cyferek, które de facto winny być możliwe do 'samodzielnej' zmiany. Poza tym, wapro ma do d#$-y infolinie, żeby się dodzwonić trzeba stracić pół dnia (jesteś 7 w kolejce do konsultanta - 10 minut później - jesteś 6 do konsultanta - to jednego mają na cały kraj????)

to tyle w temacie wapro i ich programu...

PS

programik nie wystawia faktur proforma - wada nr 1

wada nr 2 - nie ma wyszukiwania klienta po NIPie

Ja ostatnio znalazłam i sobie chwalę. Ma zapisywanie pdf, jest darmowy, sam możesz dodawać stawki VAT (ma wpisane 23,8,5 i 0) możesz dodać logo. Ma zaliczki (ich rozliczanie), korekty nawet noty.

Nawet obsłuży kilka moich firm. Doszłam z pomocą forowiczów jak modyfikować wydruk faktury VAT. Dla mnie wystarcza.

Z tego co pisali ludzie, ważne żeby baza była na na komputerze bo inaczej możesz dostawać listy, że wygrałeś wycieczkę jak wyślesz SMS-a ;)

LINK: www.fajny-program.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności