Skocz do zawartości

Program do wystawiania faktur


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem kilka ale nie jakoś dokładnie. Internetowe usługi jakoś do mnie nie przemawiają jeśli chodzi o księgowość czy choćby same fv. Darmowe też nie - wolę kilka zł zapłacić i mieć pewność, że soft działa ok, a w razie czego mieć się komu żalić ;) Rzeczpospolitej nie polecam - ledwo zainstalowałem i zaczęło sypać błędami co skutecznie mnie zniechęciło. Obecnie używam (i jestem zadowolony):

https://www.pcbiznes.net/ewa-fakturowanie_i_magazyn/

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ale kolejny problem może pojawić się z zmianą vat-u w takich programach przeważnie jest to niemożliwe.

Program do fakturowania mFaktura na PC za około 60 zł bez problemu to potrafi. :) Bardzo fajny programik, dużo opcji modyfikacji ustawień, wygląd FV z logiem naszej firmy, nie wiesza się itd. ;)

Dodatkowo mogę polecić w chmurze wFirme, używałem prawie rok.

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności