Skocz do zawartości

Cpmprofit - Czy warto ?


Skr3czu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

CPM też nie płaci za nic. W stopce wyników za dobrych nie ma więc i stawka słaba. Ja mam dodaną w stopce i w środkowej części strony (mam kliknięcia) i stawka jest przyzwoita.

Moje wyniki:

10001 - ilość odsłon wczoraj

34076.752 - pkt otrzymane wczoraj (około 3,4zł)

34 - ilość kliknięć w baner

Więc z 2 mln wyświetleń wyszło by około 680zł

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
CPM też nie płaci za nic. W stopce wyników za dobrych nie ma więc i stawka słaba. Ja mam dodaną w stopce i w środkowej części strony (mam kliknięcia) i stawka jest przyzwoita.

Moje wyniki:

10001 - ilość odsłon wczoraj

34076.752 - pkt otrzymane wczoraj (około 3,4zł)

34 - ilość kliknięć w baner

Więc z 2 mln wyświetleń wyszło by około 680zł

Niestety mają przykrą tendencję do zaniżania ilości punktów przy większej ilości odsłon ... unikat moim zdaniem :)

Obsługa nie potrafi wytłumaczyć działania algorytmu swojego programu zliczającego punkty.

Absurd ... nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem ten serwis i powiem szczerze, że nie nadaje się on do zarabiania gdy mamy do wyboru chociażby Adsense. Stawki są bardzo niskie, a dodatkowo algorytm zaniża punkty.

Moim zdaniem program dobry dla osób, które mają słabo płatne reklamy Adsense na swojej stronie lub ich klikalność jest znikoma. Musi być spełniony jeszcze jeden warunek - dużo wyświetleń strony.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają jakiś dziwny algorytm liczenia punktów. generalnie dość cieńko się zarabia

polecam po za tym https://www.trafficrevenue.net/register/marcinczwa (testowałem, szybciej sie zbiera kase, wypłate otrzymałem w 24h, admin Polak)

Odbierz darmowego Pendrive 8GB.

Wystarczy, że poświęcisz 5 minut czasu.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w www.trafficrevenue.net nie możesz spawdzić czy ci się partnerzy rejestrują i czy dostajesz jakąkolwiek od nich kase... trochę taki układ "na gębę" jest tylko napisane na stronie że dostajesz 10% od partnera ale jak sprawdzić czy masz jakiś albo czy zarabiają na ciebie to odchłań.... admin na pytanie o staty dla partnerów: "nie bardzo rozumiem pytanie"... po łopatologicznym wyjaśnieniu.... cisza na eterze... wtf? w cpm profit mam ok 30.000 uu/dzień (oczywiście zaniżone baaaaaaaaaardzo mocno ale to nic...) a w www.trafficrevenue.net mi dziennie zlicza... 900 uu... na pytanie do admina o takie niskie stawki "user musi siedzieć 10s na stronie nim reklama zliczy"... 10s? kiedy przeciętna jest 4-6s dla "normalnego" usera... i ta liczba się zmniejsza.. dodatkowo mają rozśpiewane reklamy, musiałem usunąć z miejsca z kilku serwisów bo userzy chcieli mi urwać kohones.. i niektóre reklamy robią redirecta na inne strony po wejściu usera na stronę (wtf????). Wziąłem 1 wypłatę i zwijam żagle... bez przesady.

acha... dla wyjaśnienia... w google analitics z wszystkich stron mam jakieś 280.000 uu/msc... wyświetleń nawet nie liczę...

Zarabiaj na wyświetleniach reklam - wszystkie serwisy akceptowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Klika wam w ogóle ktoś w te reklamy? U mnie coś kiepsko. Chyba się już znudziły ludziom, ciągle te same... Banery innych sieci położone w gorszych miejscach zbierają więcej. Jakie macie CTR?

Edit

Aha. I czy jest sens zamieszczać to gdzieś indziej niż branża rozrywkowa? Ostatnio zmieściłem na stronie o tematyce zdrowotnej i pula wyświetlanych reklam jakby mniejsza była. I klikalność jeszcze gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego "niewielkie" znaczy co innego :). Ja przy niewielkich miałem w wakacje ok 1zł dziennie na ok. 1200 odsłon. Baner na górze (na dole wychodzi mniej bo kliknięcia zwiększają ilość punktów za odsłony i to znacznie). Wolałbym więcej... odsłon, bo stawka jak dla mnie w przypadku strony rozrywkowej ujdzie. Niektórzy mają inne problemy. Cytat z ich stronki:

"Doszło do sytuacji w której wystawcy zgłaszają wypłatę nawet 2-3 razy dziennie, co generuje masę pracy dla całego zespołu. To że ktoś w ciągu dnia może dojść więcej niż kilka razy do minimum nie oznacza że w miesiącu powinien zgłosić płatność 90 razy. Każda płatność to osobny dokument po naszej stronie, gdy kilkudziesięciu wystawców będzie zgłaszać wypłaty kilka razy dziennie zakopiemy się w dokumentach. "

Generalnie sieć jest fajna i nadającą się w tej chwili świetnie na strony rozrywkowe skierowane do młodych ludzi. Podoba mi się idea zapłaty za odsłony. Gdy zobaczymy baner Orange (kiedyś się u nich reklamowali) to nie musimy w niego kliknąć, żeby odebrać przekaz. Bardzo uczciwy model rozliczenia w przypadku dużych i znanych już marek. Szkoda, ze mają tak mało reklamodawców. Chyba przez to, że mało dobrych stron w tej sieci. Zbyt często widuję te reklamy w podrzędnych preclach i na dodatek w stopce. Jakim cudem to w ogóle przechodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus to to, że są wypłacalni. Jestem tam od 2 lat i nigdy wypłaty nie były spóźnione. Minusem są małe stawki, ale niekiedy są dni w których na cpm więcej zarobie niż na AS. :) Co prawda rzadko, ale są.

Ja bym Ci radził wstawić AdTaily. Moim zdanim dużo bardziej się opłaca.

Jeśli nie masz co robić, to zawsze możesz poczytać o zarabianiu na blogu <<Na tym blogu komentarze z Dofollow

Chcesz naturalny link? Artykuły sponsorowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na 1 domenie po zmianie banerów adsense na cpmprofit zysk spadł ponad 10 krotnie, więc to samo mówi za siebie, tyle tylko, że łatwiej sprostać regulaminowi cpmprofit niż adsense, z braku dobrej alternatywy i 10% dobre :)

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem dzisiaj na próbę i stawki prezentują się wręcz tragicznie. (4pln za 100k odsłon niezbyt zachęca, nawet za same kliknięcia, które zostały zliczone powinno być znacznie więcej).

Obiecałem sobie, że test obejmie min 1mln odsłon więc zagryzę zęby i poczekam jeszcze tych parę dni i wtedy dam znać na forum, jakie są moje wrażenia.

Zapisałem się również do eCPM - jeśli mnie zaakceptuję to dam ich kod na 1mln odsłon w tym samym miejscu i dam znać na forum jak wyszło takie mini porównanie,

Tekstowe Demotywatory - humor z życia wzięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności