Skocz do zawartości

Cpmprofit - Czy warto ?


Skr3czu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ogólnie serwis CpmProfit.co mnie jest aż taki tragiczny. Wypłaty zawsze na czas ( co 2 tygodnie ) oraz dobre stawki za kliknięcia ( znacznie pomaga to w wiekszych statystykach ).

Jedyny minus, to 'nagła' zmiana naliczania punktacji, kiedy nagle zobaczą większy przyrost odwiedzin na naszej stronie ;)

Ale dla osób, którzy sa z nimi 'od początku' raczej to już kwestia przyzwyczajenia - a zawsze dodatkowy grosz na utrzymanie serwera wpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś wie jaka w cpmprofit jest korelacja między ilością bannerów a zarobkami??

Innymi słowy, mam 1 banner i zyski takie sobie, jak wstawię drugi (w innej części strony) to zyski wzrosną, czy nie zmienią się?

Coraz mniej podoba mi się ta sieć, zarobki coraz niższe (przy zwiększającej się liczbie odsłon i klików), a reklamy coraz bardziej chamskie (prowadzące do jakiś podejrzanych witryn, np. ta ostatnia reklama z bokserem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CPMprofit oszukuje na pewno przy kliknięciach. Miałem takie wrażenie, dzisiaj mam pewność

Dzisiaj z innego komputera, od innego dostawcy testowo zrobiłem klik - nie ma możliwości powiązania komputera z moim kontem. Klik nie został zaliczony. Jak było 0, tak zostało 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przy wejściu na stronę CPMa pojawia się w Chrome:

"Witryna www.cpmprofit.com zawiera treści z witryny stat14.edge70-quantum-media.in, która jest znana jako źródło złośliwego oprogramowania. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności