Skocz do zawartości

Cpmprofit - Czy warto ?


Skr3czu

Rekomendowane odpowiedzi

@Davi rozumiem, ale moje pytanie stąd, ponieważ jak prowadzi się około 30 serwisów i na niektórych sa po 2 reklamy cpmprofit to zjecie tych reklam zajmie mi kupe czasu - potem znów ponowne ich wrzucenie - a niechciałbym dziś zdejmowac a jutro z rana znów je wszedzie zakładać.

Ale jeśli weryfikacja strony może trwać około tygodnia to pewnie będe zmuszony to zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Oczywiście we wczorajszej wiadomości wkradł się błąd, jak słusznie zauważyli użytkownicy nie ma sensu czekać do 12, podwójne naliczanie będzie włączone od niedzieli 5 lutego. Zachęcamy do ponownego umieszczania reklam.

W takim razie ruszy od tej niedzieli - ciekawe jak bardzo beda oszukiwac na zliczeniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu mają oszukiwać ? Wybacz ale nie rozumiem....?

Bo cpmprofit oszukuje na zliczeniach i chyba każdy dobrze o tym wie.

Nie myśl, że znacznie Twoje statystyki wzrosną przez ten tydzień - oni maja wszystko pod kontrolą ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "nagrodą" cpmprofit jest jak z promocjami w hipermarketach, najpierw zbili stawki o połowę, a potem w czasowej promocji zrobili wartość punktów x2 :D

Ja w zeszłym roku miałem za każdą (zliczoną przez nich) odsłonę około 3.3 punktu, w zeszłym tygodniu było to 1.7 punktu, a teraz od poniedziałku, kiedy jest "promocja" mam znów 3.3.

Najgorsze, że nie ma zbytnio alternatywy, na tej samej stronie, w podobnym miejscu mam reklamę firmy eCPM i stawki są jeszcze o połowe niższe niżw cpmprofit, z kolei w adsense mam zabójczy CTR 0.15% i 5 centów za klik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "nagrodą" cpmprofit jest jak z promocjami w hipermarketach, najpierw zbili stawki o połowę, a potem w czasowej promocji zrobili wartość punktów x2 :D

Ja w zeszłym roku miałem za każdą (zliczoną przez nich) odsłonę około 3.3 punktu, w zeszłym tygodniu było to 1.7 punktu, a teraz od poniedziałku, kiedy jest "promocja" mam znów 3.3.

Najgorsze, że nie ma zbytnio alternatywy, na tej samej stronie, w podobnym miejscu mam reklamę firmy eCPM i stawki są jeszcze o połowe niższe niżw cpmprofit, z kolei w adsense mam zabójczy CTR 0.15% i 5 centów za klik...

Ctr kiepski, ale 5 centów za klik to całkiem nieźle - oczywiście zależy to od tematyki, ale np. w rozrywce 5 centów to bardzo godziwe kliki. Moze spróbuj zoptymalizować Adsensa? Ja cpmprofit, trzymam nisko na stronach, czasem ktoś kliknie i dziennie parę złoty wpada - ale duużo mniej niż adsensa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem teraz, średnio 7 centów za klik, właśnie w rozrywce. Co z tego, jak z takim CTR to raptem kilkanaście klików dziennie.

Adsense mam na górze i z boku (razem 2 bannery), a cpm na dole (1 banner) i zarabiam 2 razy tyle z cpmprofit, aniżeli z adsense... Myslę poważnie o rezygnacji z adsense bo szkoda najlepszego miejsca na stronie, niestety nie ma zbytnio alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności