Skocz do zawartości

Cpmprofit - Czy warto ?


Skr3czu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szczerze ?

Nie bardzo , lecz dziwną zależność mam obecnie na CPMProfit raz po 17k pkt następny dzień 5k i tak cały czas.

A ruch jest praktycznie na stałym poziomie.

Dziwne np. ze 3 kliki - 2374 wyswietlen to 17k pkt , a 2253 - 0 klikow to 4542 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawki mają baaardzo różne, chyba im podziękuję, bo ostatnio w godzinach wieczornych ich reklamy ładują się kupę czasu (lub czasem ogólnie jakieś błędy wyskakują), uniemożliwiając użytkownikom zobaczenie reszty treści strony (w przypadku reklam na górze)...

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam... Mam także pytanie: JAJA SOBIE ROBISZ? Po zdjęciu na części moich stron reklam z (UWAGA - link zawiera mojego refa) CPM Profit NIE zanotowałem ŻADNEGO wzrostu klikalności i przychodu z reklam w systemie AdKontekst...

Jakie wady i zalety ma CPM Profit to zdaje się wszyscy wiedzą... :) Nie mam zamiaru wcale chwalić w tym miejscu tego systemu - mam względem CPM Profit pewne uwagi... :) Na wielu stronach emituję reklamy z AdKontekst i CPM Profit (między innymi/w różnych konfiguracjach) i moja opinia na temat Twojej wypowiedzi brzmi: BZDURZYSZ!

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą CPM ostatnio zaczął wyjątkowo niefajne reklamy publikować. Półnagie kobiety na portalu o grach... Zaczynam testy innych systemów po prostu :)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu właśnie pojawia się problem ponieważ konkurencji tak na prawdę nie ma, a szkoda ... CpmProfit jest dobry, mimo kilku " wpadek " nadal ma swoich zwolenników. Sam do dziś z nimi współpracuję, ale tak jak już ktoś wcześniej napisał że reklamy z kobietami to totalna porażka... Wczwśniej nie bałem się wyświetlać ich raklam nawet na samej górze portalu teraz myślę że warto się nad tym dwa razy zastanowić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą CPM ostatnio zaczął wyjątkowo niefajne reklamy publikować. Półnagie kobiety na portalu o grach...

Takie reklamy sa najlepsze :P CTR skacze jak szalony, kazdy geek klika ;)

U mnie sprawdza sie calkiem spoko. Teraz zdjalem cpm i testuje adkontekst, ale na cpm znacznie lepiej wychodzilem. Zobacze jak wypadnie po calym tygodniu testow.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności