Skocz do zawartości

Inwestowanie


lords

Rekomendowane odpowiedzi

systemy zarządzania w branży medycznej
Platforma sprzedaży maszyn rolniczych, płodów rolnych, zwierząt hodowlanych

Ja myślę, że przy takim dostępie do funduszy należałoby sobie darować medycynę i uderzyć w coś większego (poza tym polski NFZ i tak nigdy nie ma kasy). Można by na przykład pokusić się o skonstruowanie prywatnego satelity i wyniesienie go na orbitę ;)

Albo opracowanie prototypu samolotu wielozadaniowego, po co mamy kupować od amerykańców?

W ostateczności biotechnologia, jakieś GMO, ale z tym to trzeba się spieszyć, żeby skończyć przed terminem wysiewów... jakaś nowa odmiana kukurydzy? Na przykład o smaku tortu (kto nie lubi tortu?). No i oczywiście na zwrot inwestycji trzeba będzie poczekać aż nam wyrośnie :)

A jeśli jesteśmy mega hardkorem, możemy spróbować opracować nasiona, które sieje się jesienią a plony zbiera zimą. W ten sposób zrewolucjonizujemy rolnictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 tys dotacja z UP ;)?

Ja jakbym miał 10 tys inwestować to kupiłbym sobie dobrą wycieczkę.

Za 10 tys jak nie zna się człowiek na danej branży to nie zrobi nic co zarobi.

Innym faktem jest pasja, znajomość branży itp. Wtedy jednak człowiek się nie zastanawia w co zainwestować bo wie na czym się zna, analizuje rynek. Już nie wnikam jak śmiesznym podejściem jest chęć zwrotu częściowego po tak krótkim okresie.

Od takich inwestycji są ludzie z dużym kapitałem znający się na biznesie i wysokim ryzyku.

Tylko tam wkład wynosi np. 300-500 tyś + tyle samo z dotacji.

Jest jednak możliwe zarobienie szybko i przy małym nakładzie ale nikt nie będzie się tym chwalił, bo kto rozdaje gratis mlekodajne krowy.

Jakbym miał dać Ci pomysł jak z 10 tyś zrobić tak, że zwróci Ci się część po 6 msc i dalej będzie się biznes rozwijać to musiałbyś chyba zapłacić z 50-100 tyś.

Co z tym forum się porobiło, miałem nadzieję, że tematy z dotacjami UP się zakończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności