Skocz do zawartości

Jak mogę zrezygnować z 1&1?


satin0

Rekomendowane odpowiedzi

W regulaminie promocji masz chyba informacje jak zrezygnować w dowolnym czasie, pamiętam że gdzieś był taki zapis. Ja rezygnowałem w ciągu 10 dni więc wysłałem pismo że rezygnuję na podstawie ustawy o sprzedaży konsumenckiej.

Możesz czekać do końca, ale za granicą piszą, że często sami przedłużają umowę i trzeba płacić albo się sądzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z regulaminu:

Klient ma prawo wypowiedzieć umowę zawartą w związku ze skorzystaniem przez niego z oferty „Pakiet na Dzień Dobry” w każdej chwili, przed upływem okresu 2 lat, na jaki umowa zostaje zawarta. Po upływie 2 lat umowa wygasa automatycznie, co oznacza, że ani Klient, ani 1&1 nie musi składać dodatkowego oświadczenia w tym zakresie.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co - swoją drogą też będę musiała zrezygnować, bo utworzyłam konto, miał dojść sms, nie doszedł i myślałam, że nie aktywują tego konta, a oni aktywowali po 2 miechach chyba :)

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności