Skocz do zawartości

Szukam opini o firma Noril i Bitec


bioforge

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
witam

szukam opinii o tych firmach, może ktoś korzysta z ich usług i ma jakieś doświadczenie;

jakie firmy polecacie do zlecenia usług pozycjonowania ?

Znam Bitec, po dłuższym okresie skuteczny gościu, ale bardzo nieprzyjemny we współpracy, utrudniony kontakt, nie odbiera nie odpisuje, traktuje klienta jak zło konieczne. NIE POLECAM!;)!:)!:)!! w końcu jest mnóstwo innych firm pozycjonujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Bitec, po dłuższym okresie skuteczny gościu, ale bardzo nieprzyjemny we współpracy, utrudniony kontakt, nie odbiera nie odpisuje, traktuje klienta jak zło konieczne. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!! w końcu jest mnóstwo innych firm pozycjonujących :)

Pierwszy post,

Dodatkowo ciekawy nick... ktoś nie wytrzeźwiał jeszcze ?

zaraz ktoś sie zapyta o opinie o Zgredzie lub Beerbancie i też jakiś niewyczesany świeżak powie: dno :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jest na forum od 20lat, ale tylko czytał wnikliwie całość i teraz dopiero nie wytrzymał

korzystal też z usług omawianej firmy, znaczy wie co pisze

na bank tak jest, na bank

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utrudniony kontakt, nie odbiera nie odpisuje, traktuje klienta jak zło konieczne. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

A ja polecam Bitec, wykonali mi już w ciągu kilku zleceń około tysiąc zapleczówek i jestem zadowolony ze współpracy. Czasami długo nie odpisują na maila to prawda ale nie tylko oni, ważne że zawsze wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Współpracowałem z Bitec, i zawsze była pełna profeska.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Mam doświadczenia z firmą NORIL. Na pierwsze wyniki trzeba było czekać prawie 3 miesiące (i to jest OK). Jednak mimo wypozycjonowania większości fraz w miarę krótkim okresie, to ODRADZAM tę firmę. Ich statystyki często nie odzwierciedlają stanu faktycznego (niestety na niekorzyść klienta) i nie ma możliwości złożenia reklamacji. Wyniki innych narzędzi do monitorowania zapuszczanych z różnych adresów IP dają inne wyniki. Dla niektórych fraz oni podają top 3, a w rzeczywistości frazy są poza pierwszą 100. Zwrócenie uwagi powoduje chwilowe przywrócenie ich statystyk do rzeczywistych wyników. Tłumaczą się zmianą algorytmu przez google i chwilowe rozsynchronizowanie serwerów. Tym samym przyznają się do niewykonania usługi, ale nie widzą podstaw do skorygowania naliczonych opłat. Żałosne.

Takie działanie to zwykłe oszustwo.

Jak ktoś chce z nimi współpracować, to należy dobrze przemyśleć podpisanie umowy, aby była możliwość złożenia reklamacji na podstawie innych, obiektywnych statystyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie firma Noril chciała wcisnąć usługę pozycjonowania mojego zaplecza. ;)

Po prostu myśleli, że to moje docelowe serwisy.

Po wysłaniu kilku pytań w odpowiedzi na zapytanie ofertowe, kontakt się urwał. :)

W moim wypadku dużo firm pozycjonerskich z topu, myli moje zaplecze ze stroną docelową. To może świadczyć o "profesjonalizmie" oferowanych usług. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam doświadczenia z firmą NORIL. Na pierwsze wyniki trzeba było czekać prawie 3 miesiące (i to jest OK). Jednak mimo wypozycjonowania większości fraz w miarę krótkim okresie, to ODRADZAM tę firmę. Ich statystyki często nie odzwierciedlają stanu faktycznego (niestety na niekorzyść klienta) i nie ma możliwości złożenia reklamacji. Wyniki innych narzędzi do monitorowania zapuszczanych z różnych adresów IP dają inne wyniki. Dla niektórych fraz oni podają top 3, a w rzeczywistości frazy są poza pierwszą 100. Zwrócenie uwagi powoduje chwilowe przywrócenie ich statystyk do rzeczywistych wyników. Tłumaczą się zmianą algorytmu przez google i chwilowe rozsynchronizowanie serwerów. Tym samym przyznają się do niewykonania usługi, ale nie widzą podstaw do skorygowania naliczonych opłat. Żałosne.

Takie działanie to zwykłe oszustwo.

Jak ktoś chce z nimi współpracować, to należy dobrze przemyśleć podpisanie umowy, aby była możliwość złożenia reklamacji na podstawie innych, obiektywnych statystyk.

Niestety mam ten sam problem, pomimo że wysłałam screeny z pozycją reklamacja nie została uwzględniona.Efekt- sklep jest na drugiej stronie a ja płacę za TOP 10 bez możliwości reklamacji. Tłumaczą to samo co koledze- zmianą algorytmy. Myślałam że to uczciwa firma a to złodzieje w majestacie prawa.Może ktoś bardzej obeznany w temacie coś konkretnego doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności