Skocz do zawartości

PP bankier - jedyny dobry na zaplecza?


Mus

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz, zaraz... Lead - wysłany wniosek i należy mi się zapłata niezależnie od tego czy transakcja dojdzie czy nie dojdzie do skutku\

otóż NIE ! lead to wniosek, który jeśli jest poprawnie wypełniony i np bank poprawnie zweryfikował dane z wniosku (czytaj skontaktował się z klientem) to wtedy jest wypłata.

dodatkowo to że ty masz lead może oznaczać, że ten sam klient wypełnił wniosek u kogoś innego - jeśli wiec u kogos wniosek został zweryfikowany jako poprawny - twój zostaje wykreślony .... nie tylko ty jeden masz PP z leadami :rolleyes:

w tradedoubler ludzie znają ten ból jak kilkaset leadów z tepsy nagle zmienia się w zero (mnie sie tez tak zrobiło, kasa z kilkunastu tysiecy stopniała do zaledwie 800 zł)

@Content: powyzej masz dlaczego 90% odpada :mellow: oczywiscie są tez wnioski błędnie wypełnione, podwójne, wypełnił je twoj kolega, kochanka, przyjaciel po raz nie wiadomo ktory, moze konkurencja ci nabiła zebys sie cieszył...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
otóż NIE ! lead to wniosek, który jeśli jest poprawnie wypełniony i np bank poprawnie zweryfikował dane z wniosku (czytaj skontaktował się z klientem) to wtedy jest wypłata.

No właśnie taką definicję, w takim sensie podał. Twierdze że maks. 20% może być wypełnione błędnie, podwójnie, itp. Jeżeli wykluczono by mi 90% leadów albo nawet 60% to do widzenia i powrót do AdSense, jak najbardziej. I tak powinni postępować wszyscy wydawcy, to pp i reklamodawcy przestaliby kręcić. Przy uwaleniu 90% leadów z pewnością lepiej wstawić AdSense zamiast afiliacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktos myslał że na samych leadach zbije kokosy to właśnie mam nadzieję uświadomił się, że tak nie jest. nikt nie kręci - nie węsz spisku tam gdzie go nie ma. to jest proste prawo rynku i obsługi kklienta. jeśli ty jako klient wypełnisz wniosek do 100 banków to lead zalicza ten, ktory odesłał jako pierwszy potwierdzenie do programu partnerskiego - wiec nie musi to być bank nr 1 ale np 78.

nie kochanieńki - na adsensie wyjdziesz dużo gorzej :rolleyes:

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś wypełnia wniosek i wysyła go przez moją www to mam otrzymać wynagrodzenie za lead, tylko tyle. To ile on jeszcze leadów gdzieś tam do innych banków komuś narobił, to nie ma znaczenia. Ponownie: w bajki o źle, podwójnie, fikcyjnie wypełnionych 90% leadach nie wierzę.

Zastanówmy się - 9 na 10 osób podaje zmyślone dane dla zabawy, wypełnia dla kumpla (ale uczynni, niebywałe) bo wydaje mu się że tamten będzie zainteresowany (brednie jakieś...), itp. a tylko 10% to faktycznie zainteresowani potencjalni klienci... Przecież to się kupy nie trzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest proste prawo rynku i obsługi kklienta. jeśli ty jako klient wypełnisz wniosek do 100 banków to lead zalicza ten, ktory odesłał jako pierwszy potwierdzenie do programu partnerskiego - wiec nie musi to być bank nr 1 ale np 78.

Czy dobrze zrozumiałem i kombinuję - jeżeli ktoś na mojej www i w ramach jednego pp wypełni trzy wnioski kredytowe - leady do trzech różnych banków to zostaje mi uznany tylko jeden lead? Jeżeli tak to nie opłaca się mieć kilku ofert np. kredytu gotówkowego z jednego pp tylko po jednej z różnych pp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Content

Źle kombinujesz. Jeżeli będziesz miał 3 leady do 3 różnych banków to dostaniesz kasę z 3. Jeżeli jednak ten sam człowiek wcześniej wysłał z innej strony do tych samych banków to nie dostaniesz nic.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro tak, to przecież mało jest takich osób, albo wcale. Przecież to logiczne, że jak wysyłam zapytania o kredyt gotówkowy to zapamiętuję albo notuję, gdzie już wysłałem i ponownie do tego samego banku nie wysyłam. Dlatego więc twierdzę że wmawianie partnerowi że ze 100 wniosków 90 jest "złych" to kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PP Bankiera jest tak że złożysz wniosek np. o kredyt ze strony www.xxx.pl, potem do tego samego banku (a czasem wcześniej ) klient się osobiście zgłosi np. telefonicznie i wtedy nie dostajesz kasy.Przeczytajcie dokładnie regulaminy takich PP.

Ja kiedyś ( ok. 3 lata temu) na ok. złożonych 3000 wniosków miałem zaakceptowanych z 10 na kwotę ok. 70 zł.

Jak napisałem wcześniej nie będę robił reklamy, ale są dużo lepsze PP, z wglądem do panelu gdzie macie nr telefonu klienta, adres, adres mailowy, itd, możliwości wznowienia pewnych usług. Wystarczy poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam akurat na bankier nie narzekam, co nie znaczy że nie może być lepiej.

@ja1 Jeżeli to nie problem to mógłbyś podesłać na priva nazwę tego pp.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie Affiliando?

Mam wrażenie że stosunek klików do uzupełnienia formularza jest mizerny, tym bardziej że chodzi o zakładanie darmowego konta w banku, a nie jakiś kredyt.'

Jakbym miał być bardziej precyzyjny, to mam wrażenie że na 10 klików bezpośrednio w link np: Załóż konto, dostaję prowizję tylko z jednego założenia, trochę mi się to nie zgadza.

Przypominam że w tym przykładzie chodzi o założenie konta w banku, online, darmocha, nic prostszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy Ci się nie będzie zgadzać. Ja kiedyś jak pisałem byłem w różnych PP, generalnie teraz bazuję tylko na tych gdzie mam wgląd do danych klienta, zawsze mogę do niego zadzwonić, zapytać dlaczego nie skorzystał itd... mam wtedy pewność że ktoś mnie nie wali w rogi.

A ponadto mam dużo lepsze zarobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności