Skocz do zawartości

PP bankier - jedyny dobry na zaplecza?


Mus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Reasumując więc - 100% leadów wypełnionych nigdy nie będzie wypłaconych :) jeśli ktoś kalkulował na 100% to własnie jest dobry przykład iż statystyczne 2-3% bierze górę.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęcę trochę papieru i wydrukuje wszystkie wnioski z powiedzmy trzech ostatnich miesięcy i sprawdzę jak to jest z tymi procentami. Ja mam wrażenie że u mnie są one jednak wyższe.

@kikasek, wszędzie, gdzie ludzie muszą podać dane z dowodu osobistego będzie duży procent osób, które zrezygnują

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jak u was z akceptacją leadów? Mi wisi 15 sztuk od kwietnia... Wcześniej miałem co 3 miesiące 90% skuteczność... Ten kwartał zerowy. Możliwe że tyle wniosków nie spełniło wymagań?

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki okres... Wakacje... więc to też może mieć wpływ na jakość leadów.

Ale co do samej skuteczności w leadach, to ja kiedyś miałem wyjątkowo dla mnie rekordowo skuteczność na poziomie 15%, tak na ogół mam około od 3 do 10%, w zależności od miesiąca, produktu itp.

Wszystko też czasem zależy do jakiej grupy docelowej macie skierowane serwisy itp.

A tak jeszcze wchodząc w szczegóły, to najwięcej zaakceptowanych wniosków mam tych wysłanych w poniedziałki i wtorki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że tyle wniosków nie spełniło wymagań?

Nie możliwe... Czas zmienić system...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Również moge się wypowiedzieć na temat bankiera na 264 wnioski zaliczyli mi jeden za konto osobiste i jeden za kredyt -tysiaczka chyba na pocieszenie :) Od kiedy allegro przejął bankiera są same jaja.Jednak jestem w stanie uwierzyć że to banki kombinują w głównej mierze,pewnie taki pracownik sobie zalicza to no i premie za znalezienie klienta, nie wiem jak to dokładnie tam jest.Mój znajomy zrobił taki myk że się zaczął dzielić prowizją no i wszystko wyszło , warunki spełnione a informacja w support że według ich informacji warunki nie zostały spełnione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności