Skocz do zawartości

Ile warte jest PiO ?


Unnam3nd

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciętna firma SEO ma obroty średnio 500 zł / m-c,

xD

To chyba naprawdę bardzo, bardzo przeciętna firma SEO. Nawet gdybyś zamienił słowo obroty na słowo dochód to i tak byś się grubo mylił zapewne;) Chyba, że mam złe pojęcie o zarobkach w tym biznesie :)

Pizzeria Mrągowo to idealny sposób na wyśmienitą kolację.

Potrzebujesz tłumacza? Sprawdź najnowsze tłumaczenia symultaniczne

Powinien zainteresować Cię także najlepszy sklep bramkarski w polskiej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
100 tys pln netto nie jeden by dal...

Za całą branżę SEO w Polsce, czy średniej wielkości polską firmę SEO ?

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że PiO :) nawiązałem tylko do małego OffTopu, jaki się w temacie rozwinoł

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam traci na wartości;) Raczej się wzbogaca - Ludzie wymieniają doświadczenia, stają się bardziej ogarnięci w temacie i wszyscy zyskują. Nieważne jak głupi temat, zawsze ktoś z niego coś mądrego wyniesie:)

A co do wyceny forum to faktycznie ciężko je wycenić.. Raczej zbyt dużo nie zarabia to forum, ale to dlatego, że jest pod takimi rękoma jakimi jest:) Cieszmy się, że mamy właścicieli którzy nie idą na komercję tylko dbają o użytkowników:)

Pizzeria Mrągowo to idealny sposób na wyśmienitą kolację.

Potrzebujesz tłumacza? Sprawdź najnowsze tłumaczenia symultaniczne

Powinien zainteresować Cię także najlepszy sklep bramkarski w polskiej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PiO już o kilku lat ciężko porozmawiać o konkretach, temat faktycznie jest dość głupi, autor widać utworzył kilka tematów żeby sobie popisać.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum mogło by zarabiac kokosy bo ruch jest ogromny a forum dobrze stoi w google tylko po co? Jak będzie więcej reklam użytkownicy mogą się denerwować:rolleyes: Ogólnie forum jest dużo warte przez swój ruch i pozycję na rynku polskim.

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaglądam nikomu do kieszeni, po prostu byłem ciekaw i chciałem zaproponować temat. Jeżeli was uraziłem to przepraszam.

Zgadzam się z tym że PiO to wyjątkowe forum, serce polskiego pozycjonowania :rolleyes:.

I tak jak było już powiedziane jest bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności