Skocz do zawartości

dlaczego www.pozycjonowaniewww.org.pl jest na TOP 1


Rreklama-3W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym podkreślić iż tematyką pozycjonowania zajmuję się od niedawna.

Dzisiaj chciałem sprawdzić coś w google, po prostu wpisywałem popularne słowa kluczowe w wyszukiwarkach i badałem charakterystykę stron w TOP 10

Otóż na pozycji 1 pod kluczem "Pozycjonowanie" znalazła się strona www.pozycjonowaniewww.org.pl

Sprawdzamy więc stronę:

page rank: 0

w google wpisując link:www.pozycjonowaniewww.org.pl - mamy 0 wyszukań

Yohoo page link: 211 - też nie rewelacyjnie

Poza tym strona jest nafaszerowana aż aż zanadto słowem kluczowym POZYCJONOWANIE

czy aby polska wyszukiwarka google jest tak niedopracowana?

powiedzcie o co chodzi, czy cały ten page rank i inne standardy walą się tu łeb na szyje?

być może czegoś nie rozumiem, proszę o uwagi i odpowiedzi bardziej doświadczonych osób w temacie

agencja reklamy, skuteczna reklama - skuteczna reklama wspierająca model biznesu "3W" - wygrywasz Ty, Twój klient i My
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

polecam dział dla początkujących, 301, blasty przekierowani i td

by polska wyszukiwarka google jest tak niedopracowana?

a czym ona się rożni od amerykańskiej?

cytat z top1

p.

Słowo kluczowe

Miesięczna ilość wyszukiwań

Miesięczny koszt

1

praca kielce

50 PLN

2 praca warszawa

50 PLN

3 sprzątanie warszawa

50 PLN

4 okna kraków

50 PLN

5 elektryk warszawa

50 PLN

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na szkoleniach SAM w warszawie, podobno się różnią

- tak wiec czy pozycjonowaniewww.org - zostanie w jakiś sposób zbanowana przez google, czy dalej będzie na pierwszym miejscu?

nie rozumiem dlatego pytam chyba jasne? Czy najwyraźniej ty nie rozumiesz ze ja nie rozumiem i pytam?

agencja reklamy, skuteczna reklama - skuteczna reklama wspierająca model biznesu "3W" - wygrywasz Ty, Twój klient i My
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytałem dlaczego taka mizerna strona bez page rank, bez linków jest na tak wysokiej pozycji i została nafaszerowana jednym słowem kluczowym, czy zostanie ona zbanowana?

czy tak już będzie

agencja reklamy, skuteczna reklama - skuteczna reklama wspierająca model biznesu "3W" - wygrywasz Ty, Twój klient i My
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez page rank

to świadczę o twoje wiedzę o SEO. Nie wiem na jakie szkolenia jeździsz ale po twoich wypowiedziach mogę stwierdzić ze to nie te szkolenia ;)

Nie masz podstawowej wiedzy, a prowadzisz firmę SEO,

, czy zostanie ona zbanowana?

a co cie to obchodzi, uważaj lepiej na swoją po tez może jej coś się przydarzyć, Google jest nieobliczalne :D

p.s i taki Polsce rynek SEO , zakładają agencje reklamowe i nie widza jak się robią TOPy, masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytałem dlaczego taka mizerna strona bez page rank, bez linków jest na tak wysokiej pozycji i została nafaszerowana jednym słowem kluczowym, czy zostanie ona zbanowana?

czy tak już będzie

Oferujesz pozycjonowanie, a o podstawach nie masz zielonego pojęcia. Ehh...

To, że nie pokazuje Ci linków to nie znaczy, że ich nie ma.

edit: MaxPan byłeś pierwszy ;)

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dostałeś odpowiedź - jeśli nie rozumiesz to zacznij od działu dla początkujących. Jeżeli ci to nie wystarcza to napisz do właściciela strony - na pewno ci wyjaśni wszystko ze szczegółami ;)

Coś mi się zdaje że testujesz technikę PIODPIERDALANIA. Zamiast tego zajmij się własną stroną zamiast uprzykrzać życie innym.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łopatologicznie: strona www.pozycjonowaniewww.org.pl jest wysoko w wyszukiwarce ponieważ widać, że poszedł na domenę blast z xRumera, lub z innego podobnego narzędzia + do domeny widocznie prowadzą przekierowania 301 z innych adresów.

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym podkreślić iż tematyką pozycjonowania zajmuję się od niedawna.

OMFG!!! Człowieku, czemu ty oferujesz pozycjonowanie? Przecież jeszcze ktoś się może skusić na twoją ofertę.............

EDIT: i jeszcze ta niedopracowana strona z gotowej templatki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności