Skocz do zawartości

[Prywata] Telefon do internetu


seo.group

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam telefonu do 300zł.

Czego wymagam/szukam?

Duży wyświetlacz (najlepiej dotyk.), dobry aparat z flash'em, wi-fi i najchętniej z systemem.

Wymagań dużych nie mam jak widać ale i budżet ograniczony.

Mój faworyt to Nokia choć nie ograniczam się tylko do tej firmy.

Czy ktoś może polecić coś z czystym sumieniem? Tak żebym nie latał po serwisach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży wyświetlacz (najlepiej dotyk.), dobry aparat z flash'em, wi-fi i najchętniej z systemem.

Wymagań dużych nie mam jak widać ale i budżet ograniczony.

Te dwa zdania same sobie zparzeczaja :rtfm: W tej cenie to jakis zepsuty HTC, Samsung, czy moze nawet Iphone sie trafi ;)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nad https://www.agito.pl/telefony-komorkowe/myp...n.0.424315.html się zastanawiam. Głównie ze względu na (podobno) bardzo dobrze działający w MyPhone dual sim. A tutaj dochodzi TV (która w innych modelach odbiera TVP + polsat), wiadomo wifi bajery i qwerty. Kłopot w tym, że akurat ten model jest dość świeży i nigdzie nie został przetestowany ani szczegółowo opisany.

Wadą na pewno jest brak systemu operacyjnego z prawdziwego zdarzenia, ale jest java i dużo aplikacji na tym śmiga.

A tego myphone można dostać za mniej niż 400zł. Co jednak z tego, że nigdzie nie mogę go znaleźć w Lublinie, żeby chociaż zobaczyć jak mi się na nim pisze.

A w tej cenie oczywiście nie znajdziesz niczego o czym piszesz. Mi ten myphone jedynie na myśl przyszedł głównie dlatego, ze sam chcę go kupić :rtfm:

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam akurat jutro będę jeżeli czasu starczy :]

Wziąłbym tego myphone w ciemno, w końcu 10 dni jest na zwrot przy kupnie internetowym, ale niestety ten przepis obowiązuje tylko w przypadku osób fizycznych, a telefon biorę na firmę.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś kupił to proszę o jakieś opinie tego telefonu ciekaw jest jak się będzie sprawował

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujesz w branży SEO czy w biedronce, bo dla mnie wybór myPhone'a jest całkiem od czapy :)

@seo.group - 5800, 5230 z pewnością spełnią Twoje wymagania. Osobiście polecam 5800 ze względu na kilka ulepszeń względem 5230 ;)

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujesz w branży SEO czy w biedronce, bo dla mnie wybór myPhone'a jest całkiem od czapy

Dlaczego? Do moich zastosowań ten telefon byłby idealny. Znajdź mi drugi taki telefon z dual sim działającym równolegle w normalnej cenie, z wifi i qwerty.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam ajfona i BlackBerry 8900, BB ma wifi, aparat 3,2 z flashem, system operacyjny, bardzo fajny joystick i nieziemską klawiaturę qwerty. Na prawdę polecam, ja swojego wyrwałem za 280zł z uszkodzonym joystickiem- wystarczyło w spirytusie wyczyścić i działa jak nowy :yahoo:

Wykonam MOCNE blasty xRumerem oraz Scrapeboxem.

Sprzedam szybką bazę do xRumera- ponad 20 000 profili + XAS_AI.

Sprzedam bazy do Scrapeboxa.

gg: 31437938

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności