Skocz do zawartości

[Prywata] Telefon do internetu


seo.group

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiegoś używanego HTC dorwij na allego i będziesz śmigał, osobiście mam HTC TYTN2, fajny, ale znajomi mówią, że noszę cegłę. Mam też Etena Glofiish X500+, przyzwoita rozdzielczość ekraniku, bardzo ładnie wyświetla, tylko, że bateria szybciutko pada. Gdybyś miał troszkę więcej $$ to do internetu kuzyn mówił mi, że świetnie mu się sprawuje Samsung Galaxy Spica na androidzie czy coś takiego.

A co do MyPhone, no to w 100% zgadzam się z BlackSeo. To po prostu tania chińszczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myphone to polski telefon, i z tego co się orientowałem swego czasu jest bardzo przyzwoity, tylko nie ma wyrobionej marki. Jak nie będę już miał co robić z $$ to sobię kupię do testowania :yahoo:

Wykonam MOCNE blasty xRumerem oraz Scrapeboxem.

Sprzedam szybką bazę do xRumera- ponad 20 000 profili + XAS_AI.

Sprzedam bazy do Scrapeboxa.

gg: 31437938

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam na HTC Kaiser i jestem zadowolony :) Windows Mobile 6.5.x i klawiatura qwerty to jest to... :)

I mogę go z czystym sumieniem polecić... Cenowo powinieneś się załapać na jakąś przyzwoitą używaną sztukę :P

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pracowałem w branży (jeszcze tydzień temu :P ), poradzę Ci :

Nokia E52 - choćby używany, miałem i był świetny, ewentualnie bliźniacze modele z klawiaturą qwerty.

+ wifi, gps (garmin i tomtom działa na nokiach), dobra obsługa maili

+ mało się psują, ale sprawdź przed zakupem gdzie telefon był wyprodukowany - fińskie są lepsze od węgierskich.

- wszystkie zbierają kurz pod szybką, serwis czyści w ramach gwarancji

- koniecznie update softu - w starych wersjach zrywa połączenia

używke pewnie kupisz za 300-400

Ewentualnie Nokia z serii XpressMusic 5.... dotykowe, ale raczej do mp3 i filmów niż do pracy, ale tu nówki za 300-400.

Mam nadzieję że pomogłem :D

Ja wziąłem SE X10 na androidzie za 200 w Erze i to jest najlepsze rozwiązanie :shout:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad SE Xperia X8 - w sumie przyzwoity nie strasznie drogi jak X10 , a lepszy od X10 mini...

jedyny minus w nim to aparat 3,2pix, w X10tkach jest chyba lepszy... ale po za tym cena przyzowita - 500zl można nówke kupić , ja raczej dopłace 300zł do umowy którą i tak bym przedłużał na tych samych warunkach.

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności