Skocz do zawartości

wpolscemamymocneseo


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W nawiązaniu do obecnego konkursu seo oraz jego frazy, chciałbym Was skłonić do merytorycznej dyskusji na temat "Mamy czy nie mamy mocne SEO w Polsce" ? :)

Chciałbym abyście zwrócili uwagę na nas - polskich pozycjonerów w skali światowej, jakości naszych usług, oraz co ważne - trwałości naszego seo w serpach

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że w Europie jesteśmy w ścisłej czołówce - z Wielką Brytanią :) a na świecie to wiadomo - panują Amerykanie & Rosjanie :)

Polska branża seo jest mega dynamicznie rozwijającą się gałęzią elektroniczną, dzięki czemu powstaje dziesiątki firm i rośnie świadomość posiadaczy stron, że żeby zarabiać trzeba być widocznym w Google :) machina samo nakręcająca się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topic zaraz poleci

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Polska uczy się korzystać z internetu. Pod tym względem jesteśmy dość wysoko ale nadal jeszcze daleko nam do topowych graczy.

Nawet Rumunia nas wyprzedza.

Całe to seo to katastrofa, śmietnik na śmietniku. Coraz ciężej przebrnąć i znaleźć wartościową informację.

Wszyscy jadą na śmietnikach i zapewne długo się nic nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy tacy śmieciarze ?

Osoby mające renomę, a co za tym idzie ogromnych kontrahentów skupiają się raczej na mocno wartościowych serwisach jak i linkach. Wiadomo, że mają i śmieci typu Wiki, teksty piosenek etc., ale w tej chwili to chyba głównie przez rotacyjne SWL'e, dla site'u. Nie mówię oczywiście, że wyż.wym. typy serwisów nie mogą być wartościowe.

Moim zdaniem Polacy nie tylko w SEO prezentują poziom. Mamy wiele dobrych stron w worku z napisem "IT".

Mam nadzieję, że nie są to słowa narzekania :)

Jak dla mnie są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem widzę w tym ze sporo Polskich firm SEO stara się zrobić klienta w "konia" zamiast na poważnie pozycjonować.

Plus pseudo SEOetyki promujące białe pozycjonowanie ( które nie potrafią zdefiniować), dodatkowo firmy typu SS....

Ogólnie nie jest źle ale na pewno mogło by być lepiej

jeżeli chodzi o ilość topów to tak jak mówi fiskas US RF w czołówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie jest źle ale na pewno mogło by być lepiej

Nigdy nie jest wystarczająco dobrze, zawsze może być jeszcze lepiej - dobre podejście do wszystkiego :)

W tym wypadku ograniczeniem jest TOP1 :)

A tak na poważnie, to oczywiście, że jeszcze wiele się musimy nauczyć, ale patrząc kilka lat wstecz, jak większość miała 56kbps to hmm... jest duży postęp. Wielkim plusem jest to, że coraz szybciej się uczymy nowych rzeczy, pocieszająca perspektywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fikas, ja tam wszystko rozumiem, ale czy czolowka to bym tak nie krzyczał... a druga sprawa seo i strony userow sie tak rozwijaja ze jeszcze troche i bedziesz mial kilka razy wiecej zaplecz i one beda na czele niz wartosciowe strony :) wiec nie wspominaj nic o swiadomosci... a swiadomosc firm rosnie bardzo owoli, bo wychodza z zalozenia ze po co placic jak interes jakos idzie

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano narzekam. Kiedyś strony wynikały z pasji do tematu a nie stawiane wyłącznie dla kasy.

Można było znaleźć info na temat a nie jak obecnie gdzieś koło tematu.

Rozumiem, nie dostawisz odpowiedniej ilości śmieciarek to wypadasz z gry.

Jednak małymi kroczkami przydałoby się coś już z tym zrobić.

Jakby nie było seo generuje większość stron - przynajmniej w polskim internecie.

To wszystko będzie wyglądało jak codzienny Wykop - cycki, pieski, kotki i hardcory a gdzie rzeczowa informacja ?

Ja zmieniam front - odchodzę od spamerki. Wy oczywiście zrobicie jak chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności