Skocz do zawartości

Cloaking od KS Ekspert!


Kazur

Rekomendowane odpowiedzi

Na popularnych frazach content ma dosyć małe znaczenie. Na szczęście na mniej obleganych potrafi zdziałać cuda. Mi przy średnim olinkowaniu głównej strony serwisu i odpowiednim contencie podstrony + dobremu linkowaniu wewnętrznemu udało się wybić na top 3 strony przy hasłach średnio obleganych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dziwiłem się gdy widziałem że strona która jest na 1 miejscu miała 7 linków z anchorem który jest pozycjonowanym słowem. Potem na 3 pozycji była strona która miała do siebie 200 linków i wszystkie z takim samym anchorem (sprawdzałem). No i była niżej. Potem odkryłem że serwisy tematyczne naprawde są bardzo dobrym sposobem na pozycjonowanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo druga pozycja.

To nie jest cloaking. Wystarczy wyłączyć style i masz dokładnie to samo co google ma w kopii tekstowej. TO jest zwykły ukryty tekst.

Przykład cloaking to jest np. to forum.

Wersja dla użytkownika - tutaj

Wersja dla robota - tutaj

No i zobacz różnice. Robot np. nie widzi żadnych avatarów i emotionek. Poza tym nie mam opcji włączenia szybkiej odpowiedzi i jeszcze kilka rzeczy.

Jeżeli chodzi o googlebota i cloaking to User_agent zupełnie wystarczy. UA zawierający mozilla, zawiera również słowo googlebot, więc wystarczy pokazać co innego dla wszystkich UA mających wyrażenie googlebot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności