Skocz do zawartości

Blog motoryzacyjny opłacalność


Rekomendowane odpowiedzi

@SoulMaster jak tak czytam Twoje posty, to mam wrażenie że chcesz dostać gotową receptę na sukces. Ludzie tutaj nieraz miesiącami/latami kombinują i szukają. Jak szkoda Ci pieniędzy na kilka domen czy serwer, to daj sobie spokój z robieniem stron i zarabianiem.

Masz dwie drogi:

- zrobisz dobrego bloga z pasją i ludzie będą to czytać i z czasem przyjdą zaraobki

- robisz stronę z konkrwtnym produktem z wybranym targetem, z dobranymi programami partnerskimi i upatrzonymi frzami i zarabiasz

jednak mam wrażenie że druga opcja nie jest dla Ciebie

Jak pisali przedmócy, będziesz miał ciekawe artykuły na blogu to i zarobki z czasem przyjdą.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@bori79 Nie do końca masz racje ale trochę masz, nie szukam gotowego przepisu na sukces chciałbym zaczerpnąć opinii kogoś kto miał do czynienia z tą tematyka i może mi powiedzieć czy się w to pakować czy dać sobie spokój. Nie będę zaczynać 10 projektów zęby sprawdzić na którym da się zarobić, tworzenie i optymalizacja stron to moje nowe hobby i z racji ze mam prace nie mogę poświęcać mu całego wolnego czasu dlatego nie chce wybierać w ciemno nie ukrywam ze chce na tym zarobić.

fault code p0171

A jak nie to yei.pl kody dtc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć trudniej zrobić ;/ analizując konkrecje widzę ze portale stosunkowo stare maja odwiedziny średnio 800uu a maja prawdziwych redaktorów a ctr 10% czy to jest możliwe? jak ktoś ma 3% to sika ze szczęścia

fault code p0171

A jak nie to yei.pl kody dtc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Prowadzę serwis https://www.samnaprawiam.com oraz forum do tego serwisu https://forum.samnaprawiam.com . W ciągu ostatniego miesiąca około 70 tys. UU przez cały miesiąc, czy to dużo czy mało, trudno mi powiedzieć, gdyż serwis powstał 11 miesięcy temu.

Generalnie skupiamy się na zamieszczaniu instrukcji napraw, robieniu własnych materiałów do downloadu (typu rozpiska rozmiarów wycieraczek do aut, rozstawu śrub do felg etc.) oraz poradników napraw przesłanych przez Użytkowników bądź też, tych którzy wyrazili zgodę na przekopiowanie z ich strony, posta etc.

Co do zarobków - hmm "mizeria" można powiedzieć, że po odciągnięciu podatków zwraca mi się roczny koszt utrzymania domeny oraz nagród w organizowanych przez nas konkursach. Nie liczę kosztów serwera, bo posiadam dedykowany pod inną witrynę.

Reklamy mam od Adkontekst, SmartContext, Adsense - stawki, różne choć wydaje mi się, że bardziej opłacalne od adsense, są reklamy typy dymki.

Jak będziesz miał ochotę, zagadaj na GG 7302362 to mogę podzielić się własnym doświadczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze postarałeś się nad swoim serwisem, zrobione profesjonalnie :wow: A u mnie jakoś prace powoli się zaczynają, serwer jako taki jest tylko problemy z limitem transferu, domena już kupiona ale pójdę chyba raczej w kierunku WordPressa, jakoś polubiłem ten cms ;]

trochę poprawek aby wyglądał jak zwykły serwis, wrzucę parę artykułów i po trochu będę preclować. Na razie nie mam czasu studniówki i inne pierdoły, za 100 dni matura :)

fault code p0171

A jak nie to yei.pl kody dtc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności