Skocz do zawartości

Blog motoryzacyjny opłacalność


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ze postarałeś się nad swoim serwisem, zrobione profesjonalnie :D A u mnie jakoś prace powoli się zaczynają, serwer jako taki jest tylko problemy z limitem transferu, domena już kupiona ale pójdę chyba raczej w kierunku WordPressa, jakoś polubiłem ten cms ;]

trochę poprawek aby wyglądał jak zwykły serwis, wrzucę parę artykułów i po trochu będę preclować. Na razie nie mam czasu studniówki i inne pierdoły, za 100 dni matura :P

Te artykuły co aktualnie widze na blogu nie są unikalne a to nie jest dobre (przynajmniej ostatni), pozatym postarałbyś się o jakąś lepszą templatke. I w tekście z 19 stycznia jest błąd "posiada centralnie umieszczony silnikik"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie rozumiem ludzi którzy pytają się czy warto zrobić portal o jakiejś tam tematyce.

Sprawdź, ryzykuj, stostuj techniki które znasz najlepiej i działaj.

Jeśli znasz sie na motoryzacji to rób własnie to co Ciebie pasjonuje, motywuje do pracy.

A co jesli Ci powiem że najlepsze stawki ma gospodarka? Zrobisz bloga gospodarczego pomimo że o gospodarce nie masz zielonego pojecia? Przeciez to bez sensu...

Niech ten filmik Ciebie zmotywuje do działania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie mam zamiaru pisać unikalnych tekstów mając 5 odwiedzin dziennie, narzazie zamierzam wypełnić serwis conentem zawierającym słowa kluczowe i linkować strone. Jak zyska trochę odwiedzających z wyszukiwarki to zacznę dodawać jakieś własnoręcznie napisane poradniki.

A międzyczasem zmieniłem skórkę strony, idealnie przystosowana do reklam adsense "adsense HeatMap v4.3"

23 widgety itp ;D wraz z stopniową nauką odsługiwania się Photoshopem ewoluuje moja templatka

fault code p0171

A jak nie to yei.pl kody dtc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo głupie podejście. Moja strona dopiero zaczyna (z google kilkadziesiąt wejść dziennie ponieważ dopiero się powoli pozycjonuje) a dodaję średnio 3 artykuły pełnowartościowe i tematyczne (zazwyczaj tłumaczę z zagranicznych dobrych serwisów newsy dotyczące mojej tematyki).

Aby wyjąć musisz włożyć.

Ja liczę na jakiś zarobek jak bedę miał około 500 artykułów (dopiero mam około 60).

Na początku prowadź stronę hobbistycznie i z sercem to zyskasz i czytelników i pieniądze za swoją pracę.

Obecnie (przynajmniej mnie) strona odstrasza i nie zachęca do powrotu.

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi na powracających gościach, po co maja mi zjadać transfer :jezyk1: Czytelnik ma jak najszybciej kliknąć link reklamowy ;]

A co do odstraszającego wyglądu, to na wszystko przyjdzie czas nie od razu Kraków zbudowano, przy zerowych odwiedzinach i niskim budżecie nie mam zamiaru inwestować w stronę. Nie przykładam się do jej budowy ponieważ mam kupę nauki, narazie sobie wegetuje, od czasu do czasu dodam ja do jakiegoś precla. czym dłużej siedzi w indeksie tym lepiej jak zyska trochę odwiedzających wrzucę reklamy ad sense, i jak do końca roku zarobi te 50zł na odświeżenie domeny to będę zadowolony :)

Z tym tłumaczeniem newsów z zagranicznych stron to nie głupi pomysł, chyba tez spróbuje tej metody.

Przejechać translatorem, poprawić aby miało ręce i nogi i mamy unikalny content jak ta lala ;D

fault code p0171

A jak nie to yei.pl kody dtc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rób translatorem bo wiele słów bez sensu tłumaczy. Najlepiej znać język.

Po za tym nie zarobisz nie mając stałych czytelników.

Każda strona opiera się o powracające wejścia.

Nic nie zarobisz mając syfną stronę i syfną treść bo nikt na niej nie zostanie i nikt nie zobaczy reklam.

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opierając się na teorii mówiącej że tylko nowi użytkownicy trafiający na naszą z wyszukiwarki klikają w reklamy a powracający użytkownicy przyzwyczajają się do obecności reklam i ignorują, co widać doskonale na przykładzie for internetowych, posiadają bardzo duża liczbę odwiedzin, dużo stałych odwiedzających ale bardzo małą klikalność, śmiem powiedzieć ze jesteś w błędzie :jezyk1:

myślałem kiedyś nad budową forum internetowego oglądając statystyki odwiedzin takich witryn, ale dzisiaj już wiem ze nie inwestując dużych pieniędzy nie wycisnął bym ani grosza z takiego przedsięwzięcia a mało tego zbankrutowałbym na serwerze pod takie cacko

Translator dobra rzecz, przetłumaczy na mniej więcej ale znając już kontekst i pobieżna treść tekstu sam będę w stanie napisać cos więcej lub przekształcić artykuł

fault code p0171

A jak nie to yei.pl kody dtc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podejście od xxxx strony co do tłumaczeń

2. Blog duzo transferu nie zjada a tak jak pisałem nawet nowi użytkownicy z google wchodzący szybko wyłączą stronę gdy ją zobaczą.

Na blogu można zarabiac na wyświetlaniu reklam (płatność za impresje banera).

Po za tym blog lub serwis bez stałych bywalców nie ma racji bytu bo to oni mogą podsyłać nowe artykuły i komentować obecne.

Z takiej postawy jaką ty prezentujesz robi się syf w internecie.

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem blog będzie wypełniony treścią, pojawią się odwiedzający to zacznę pisać pełnowartościowe posty. Mogą sobie nawet uciekać zaraz po otwarciu strony, zależy mi na tym zęby ktoś w ogóle zaglądał na tą stronę będzie jakaś oglądalność pojawia się ciekawe artykuły może ktoś się zaciekawi i powróci.

Co z tego ze będę się produkować jak nikt tego nie zobaczy, wszystko wykonane jest jak najniższym kosztem, zainwestowałem w całość 35zł strona jest z założenia zarobkowa a nie hobbistyczna, wraz ze wzrostem popularności będzie się rozwijać, modyfikacje będą robione za pomocą pieniędzy zarobionych przez witrynę, nie mam zamiaru dokładać ani grosza od siebie, chyba ze strona wykaże jakiś potencjał, wtedy można pomyśleć o jakiejś autorskiej grafice itp.

fault code p0171

A jak nie to yei.pl kody dtc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem z tej wypowiedzi że nie będziesz jej rozwijał:rotfl:

Widać że nie masz pomysłu ani chęci do zarabiania pieniędzy. Aby wyjąć trzeba włożyć! Nikt nie zostanie na stronie i nie kliknie w reklamę jesli treści nie będę wartościowe (wartościowe czyli nie tylko ciekawe ale też unikalne)

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 9 godzinach nauki to mam chęci co nie miara :rotfl:

po prostu szykuje sobie zajęcie na przyszłość, wole pobawić się w admina strony internetowej zrobić coś od podstaw patrzeć jak się rozwija niż grac w gry na kompie co nie zmienia faktu ze tez lubię taka formę spędzania czasu (z niecierpliwością czekam na Diablo III) w tym roku kończę szkolę, nauki trochę odejdzie wiec będę mógł poświecić więcej czasu na ten projekt. Sądzę że czym dłużej strona siedzi w Google to tym lepiej dla niej, później będą jakieś fundamenty aby wystartować.

fault code p0171

A jak nie to yei.pl kody dtc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru pisać unikalnych tekstów mając 5 odwiedzin dziennie, narzazie zamierzam wypełnić serwis conentem zawierającym słowa kluczowe i linkować strone. Jak zyska trochę odwiedzających z wyszukiwarki to zacznę dodawać jakieś własnoręcznie napisane poradniki.

Nie robisz tego z pasji tylko dla zysku... i właśnie dlatego nic nie zarobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanych spieniężeniem ruchu na stronach o tematyce motoryzacji i nie tylko, zapraszam do udziału w programie partnerskim sklepu internetowego z kosmetykami samochodowymi . Oferujemy atrakcyjne prowizje dla partnerów. Więcej informacji na biuro(małpka)detailer.pl

Profesjonalne kosmetyki samochodowe Surf City Garage, Collinite, FinishKare

Auto-kosmetyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności