Skocz do zawartości

Blog motoryzacyjny opłacalność


Rekomendowane odpowiedzi

Wielu ludzi odwiedza to forum aby zdobyć doświadczenie w budowie i promocji stron, i małymi kroczkami powoli dochodzą do swojego celu, nie sadzę ze każdy kto tworzy stronę która nie jest odzwierciedleniem jego pasji jest od razu na straconej pozycji przykładem są tu ludzie tworzący strony o finansach i turystyce, założę się ze 90% tych ludzi buduje strony dla zarobku a nie z pasji, wiec dlaczego ja nie mógłbym odnieść sukcesu ;]

A co do sklepu internetowego, To ja może odezwę się za jakiś rok ;D

fault code p0171

A jak nie to yei.pl kody dtc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dlatego że to jest taka specyfikacja to pierwsza sprawa. Druga to taka że ci co tworzą dla zarobku dają sporo pieniędzy w teksty, grafikę i pozycjonowanie i dzięki temu zarabiają. Ci co nie zrobią tego niestety ale nie zarobią. Gdyby za 35zł mozna było zarobisz kilkadziesiąt lub kilkaset zlotych to nie było by biednych ludzi:)

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre uzasadnienie :) Jak by każdy miał łeb na karku to nie byłoby ludzi biednych biednych, i proszę nie wmawiaj mi ze za 35 zł nie da się zaroić kilkaset złotych ;] Bo motoryzacja to nie jest mój pierwszy wymysł, pierwsza moja strona jaką stworzyłem stojąca na tym samym serwerze co blog motoryzacyjny, za który zapłaciłem 22zł + vat zarobiła przez dwa miesiące 163zł i zarobki rosną wprost proporcjonalnie do wzrostu odwiedzających, czyli dokładniej licząc jedna strona wychodzi: 24zł.

fault code p0171

A jak nie to yei.pl kody dtc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Każdy przyzna mi rację że albo musisz włożyć kasę albo mosę swojego czasu by coś dobrego z tego wyszło.

Przyznam Ci tylko rację w tym, że szybko zmieniasz zdanie. Jeśli nie potrafisz na serwisie za 35 zł wycisnąć kilkuset PLN'ów, to zmień zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co Wam da ta dyskusja ? Kolega chce spróbować, niech próbuje. Czemu od razu staracie się go zniechęcać ? Szczerze powiedział, że robi witrynę dla kasy i już jego brocha jakimi metodami sobie działa. Ważne, że nikomu nie wadzi....

Czy jest to zasadne, czy nie ... to już Użytkownicy wchodzący na bloga kolegi ocenią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co Wam da ta dyskusja ? Kolega chce spróbować, niech próbuje. Czemu od razu staracie się go zniechęcać ? Szczerze powiedział, że robi witrynę dla kasy i już jego brocha jakimi metodami sobie działa. Ważne, że nikomu nie wadzi....

Czy jest to zasadne, czy nie ... to już Użytkownicy wchodzący na bloga kolegi ocenią.

@moto-sfera A Ty to mówisz z takim lekkim sercem jak byś nie widział we mnie konkurencji, zero wiary w ludzi xD

fault code p0171

A jak nie to yei.pl kody dtc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. Za 35zł można zarobić tlyko trzeba w tedy sporo swojego czasu poświęcić w dobre teksty bo inaczej to będzie gó**o a nie biznes. Z każdego typu działalnością tak jest że albo sam wkładasz w to trochę pracy albo płacisz. Po za tym nie radzę ci kopiować tekstów itp ponieważ można mieć przez to problemy (prawa autorskie).

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie w tym przypadku bo takie strony już są. Pamiętaj że jesli kopiujesz treści należące do kogoś bez jego wiedzy i przyzwolenia możesz mieć spore problemy.

Po prostu kolejna osoba która mysli że zarobi nic nie robiąc.

Moim zdaniem szkoda czasu na ten temat i temat powinien iśc do zamknięcia bo jak widomo na serwisie (blogu) motoryzacyjnym można zarobić tyle że trzeba włożyć w niego sporo pracy.

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zacznie! O to chodzi że prędzej cię agora pozwie za kradnięcie artykułów niż zarobisz (bo zgaduję że licencji na ich artykuły nie kupiłeś).

Zarobisz tylko w tedy gdy albo włożysz duzo pieniędzy lub gdy włożysz sporo pracy!

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwóch dobrych prawników w rodzinie ;] Kto będzie czepiać takie gó**o w sieci stoi masa blogów czerpiących treść z RSS i nikt nie płacze, a tak w ogóle kto powiedział ze będę kopiować wszystkie teksty, jakieś newsy może i skopiuje ale zwykłe artykuły będą autorskie.

fault code p0171

A jak nie to yei.pl kody dtc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery strony wątku o niczym. Autor oczekuje tylko postów potwierdzajacych swoje założenia - jaki jest sens dyskutowac, skoro nie bierzesz pod uwagę konkretnych i sprawdzonych porad? Uwaga o prawnikch w rodzinie? Proszę Cię :( Zamknij temat i zacznij pisac tego bloga, bo z takim podejściem będziesz mogł tylko gdybac o oplacalności bloga motoryzacyjnego.

Wykonam profesjonalne projekty graficzne stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności