Skocz do zawartości

Giełda papierów wartościowych


Murzyn_Zubrzyca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jednodniowy ruch na walucie Cię przekonuje do czegoś?! To znaczyło, że jak wczoraj w nocy USD było prawie po 3,00zł to zapowiadało koniec świata, a przynajmniej Polski? !!!

Jeśli to była tylko solidna korekta to może i koniec (szkoda, za mało zdążyłem zebrać z rynku). Ale myślę, że to jeszcze nie jest koniec zabawy - przynajmniej mam taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że dołek za nami? !!! ?

Popatrz na franko-dolara :)

Z technicznego punktu widzenia o tym że to był dołek (a zatem nowe wsparcie) będzie można mówić gdy teraz giełda ponownie spikuje do tego poziomu i znów się odbije.

Fundamentalnie jest gorzej niż w 2008 roku więc bałbym się określenia że dołek już za nami :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczyło, że jak wczoraj w nocy USD było prawie po 3,00zł to zapowiadało koniec świata, a przynajmniej Polski?

Polska złotówka się w tej grze niestety prawie nie liczy.

Fundamentalnie jest gorzej niż w 2008 roku

Ten manewr z ratingiem to był celowy ruch cwaniactwa z us.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundamentalnie jest gorzej niż w 2008 roku !!!

Otóż to... Dlatego nie chcę mi się wierzyć, że to już koniec jazdy. Zawsze jak były zwałki/bessa to WIG leciał o ok. 50% w dół. Do 50% to nam jeszcze sporo brakuje...

Edit: PLN to się w tej grze zupełnie nie liczy. Ale jednodniowy ruch na walucie też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundamentalnie jest gorzej niż w 2008 roku

Ten manewr z ratingiem to był celowy ruch cwaniactwa z us.

Akurat ja nie mam na myśli ratingu USA - wszyscy wiedzą że to celowe i jest już w cenie.

Pisząc o fundamentach mam na myśli strefę euro która trzęsie się w posadach. Z tego się nie da wyjść po cichu ot tak jak to zrobiono z Lehmanem w 2008 roku !!!

Technicznie też bym jeszcze nie wskakiwał bo te wzrosty mogą być zwykłym ubieraniem ulicy. Lepiej poczekać, popatrzeć i nie na WIG20 który sterowany jest zagranicznym kapitałem ale na sWIG80 który spada już od 2-3 mc - jak tam się coś zacznie poprawiać to znaczy że dołek już był :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Euro to jest fakt lipa, ale Niemcy i Francja nie mogą sobie pozwolić na kryzys w strefie i będą ciągnęli ten wózek.

A co do sWig80, to jego wykres nie jest bliźniaczo podobny do Wig20? !!!

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do sWig80, to jego wykres nie jest bliźniaczo podobny do Wig20? !!!

Oj nie bo na sWig80 WYRAŹNIE przebito uważane za bardzo mocne wsparcie na 11tys które działało przez ostatnie 2 lata a następnie na 9,5tys. Teraz to może już sobie spadać do tego poziomu co w 2009 roku bo po drodze technicznie już nic nie ma. Skala spadku w stosunku do WIG20 jest dużo większa i bardziej wyraźna - dokładnie jak w 2008.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światowy kryzys tak naprawdę dopiero teraz się zaczyna !!!

Na miejscu tych, którzy myślą, że zarobią kokosy w przeciągu kolejnych 12 miesięcy, byłbym ostrożny. No chyba, że jesteście spekulantami jednodniowymi, ale tu można się chyba jeszcze bardziej przejechać.

Sam bawiłem się w akcje i 3 lata temu skończyłem (przynajmniej tymczasowo) było to rozsiane globalnie od DOW JONES, NASDAQ przez DAX, Euro Stoxx i Nikkei, a gdybym nie skończył byłbym dziś, co najmniej o około 50 procent na minusie.

Pozdrawiam inwestorów. :)

Czas na inwestycje jeszcze przyjdzie, ale w tej chwili radzę odpuścić.

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze że w ostatnim tygodniu miałem wrażenie że panika była większa niż w 2008 jak się to wszystko zaczęło ale może po prostu już zapomniałem !!!

Mam wrażenie że takich cwaniaków jest już więcej niż wtedy i teraz każdy tylko czeka na zwałę żeby wejść w akcje za bezcen. I jak w życiu albo jednym urwie albo drugim da miliony :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności