Skocz do zawartości

Czas pracy, miejsce, itp


teksty-seo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
kropelek HYABAK

Jesteś zadowolony z tych kropli?...

Jestem zadowolony, nosze twarde soczewki i dzięki nim, daję radę nosić je po kilkanaście godzin, wcześniej miałem Tears Naturale

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki za te odpowiedzi teraz już chodź w połowie wiem jak układać sobie dzień pracy :D

Chciałem jeszcze was zapytać (bez nowego tematu) co sądzicie o panu Pawle Krzyworączce wiele o nim czytałem zapisałem się na jego kurs pozycjonowania tylko nie wiem czy ten pan jest wart swojej ceny i tu pytanie do was czy znacie tego pana, co możecie o nim powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Różnie, bardzo różnie. Jak wpadnie deadline, to i tydzień siedzę po 20 godzin dziennie z przerwą na sen, a jem i gotuje z laptopem obok.

A tak normalnie, to jak mi się zachce. Jednak lubię pracować w nocy. Mail i komunikatory milczą, newsów na stronach nie ma, na forach nikt nie pisze, nic nie rozprasza - tylko pracować :) Tylko w zime to deprymuje... mijam się ze słońcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wstanę o 6 bo wiele osób twierdzi, że tak jest najlepiej. Niestety trzeba mieć silną wolę żeby iść spać przed 22 ale efekty ponoć super!

JUTRO O 6 POBUDKA PANOWIE! :)

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam was, Panowie, kazdy pracuje po 16 godzin dziennie.

ja pracuje tylko od 11-12 do godz. 16.30-17, potem sie robi ciemno, jakis obiad,

godzina 18 - Na wariackich papierach ( 54 kanal axn crime w cyfra plus)

potem juz totalne dno, tylko tv, seriale, ew. zakupy przed zamknieciem sklepu,

co prawda po godz. 22-23 przez pare godzin probuje jeszcze cos robic, ale juz nic nie kumam,

a i mi sie juz za bardzo nie chce. Najczesciej poddaje sie.

Po tv jestem jakis zmeczony i wymordowany. Moze zrezygnowac z tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trudniej jest wstać o 6 niż położyć się o 22 :P

Zdecydowanie trudniej położyć się przed 22:00 niż wstać o 6:00.

Po tv jestem jakis zmeczony i wymordowany. Moze zrezygnowac z tv?

Eh, ale pytanie. :P Wg mnie nie warto oglądać TV. Ale oczywiście co kto lubi.

Ja włączam telewizję tylko na mecze Champions League.

Seriale oglądam na komputerze. Mam kilka ulubionych a dzięki stronie Seriesly widzę, kiedy będzie następny odcinek, także nie muszę szukać co chwilę po Sieci.

W ogóle oglądanie seriali i filmów na własnym odtwarzaczu jest dużo fajniejsze, niż w telewizji. Włączasz tylko wtedy, kiedy masz czas, nie martwiąc się, że "stracisz" odcinek.

Informacje gospodarcze są na darmowym kanale TVN CNBC. Można pracować i zerkać na okienko. :)

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności