Skocz do zawartości

Czas pracy, miejsce, itp


teksty-seo

Rekomendowane odpowiedzi

po kilku godzinach pracy, kawy, jestem bardzo zmeczony, jestem jak wycisnieta cytryna.

Tak sobie mowie ze skoro jestem wyczerpany to odpoczne.

no i sie klade odpoczac, nastepnie wlaczam tv, co cwile reklame i trzeba co chwile przelaczac na inny kanal.

a potem jestem jeszcze bardziej wymordowany po takim odpoczynku :P

najlepej to odpoczelem jak mi sie udalo pare razy po kilku godzinach pracy zasnac.

snilo mi sie wtedy cos w rodzaju serwerow, domen, pr, linkow etc :)

Choroba :P ide na spacer, ta praca nie ma konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Słuchajcie, mam taki pomysł. Jeśli chociaż kilka osób chciałoby się mobilizować do wczesnego wstawania, możemy założyć odpowiedni temat, gdzie każdy, kto się zadeklaruje będzie musiał codziennie rano się przywitać.

Pomysł pochodzi z blogu Marcina Samsela. Upublicznienie celu pomaga jego realizacji. Łatwiej się poddać, działając samemu, lecz ciężko jest zawieść innych.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest do pobrania darmowy ebook na temat zarządzania czasem. Na moim przykładzie zwiększyła się wydajność w pracy.

Ja pracuje na etacie 8 godzin, póżniej dom i rodzina i jak młodzież zaśnie to od ok 20 do 23-24 siedzę przed kompem.

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że w pierwszej kolejności trzeba ustalić sobie priorytety.

Oczywiste jest to, że więcej pracujemy, jak jeszcze nie mamy dzieci, co najlepiej wiem na swoim przykładzie...ale nie narzekam:)

Z drugiej strony fakt posiadania rodziny mobilizuje do starania się o wyższe zarobki, ale nie kosztem życia rodzinnego, czyli nie wyobrażam sobie pracy po 16 godzin na dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wspomniany deadline jest największą motywacją do pracy. Ja po swoim przykładzie widzę, że mogę kilka dni nic nie robić i się lenić, a następnie zarwać kilka nocy, bo gonią mnie terminy. Ogólnie jednak jakoś nie dostrzegam problemów z zarządzaniu czasem, może dlatego, że nie pracuję na etacie, ale jako freelancer i mam mnóstwo wolnego czasu, więc mogę sobie dowolnie układać poszczególne plany na tydzień.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeżeli chodzi o prace przez internet czy też e-biznes to;

-Śniadanie, prysznic

-Rano linkowanie zaplecz

-Sprawdzanie pozycji dla stron oraz czy coś się zmieniło.

-Sprawdzanie jak idzie indeksowanie

-Budowanie oferty

-Reklamowanie produktów

-Kilka wpisów na blogu

-Linkowanie programami typu scrape box / xrumer

-Przeglądanie statystyk

-Przeglądanie słów kluczowych, wyszukiwań, konkurencji, backlinków konkurencji.

-Zarządzanie reklamą- kampaniami płatnymi, kupno.

-Zarządzanie zapleczem, zarządzanie domenami, kupno domen

-Uruchomienie skryptu wpaddera (auto comment blog)

-Obiad

-Odpoczynek;)

-kilka wieczornych konferencji, zleceń

I tak codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności