Skocz do zawartości

wplyw TV na odwiedzalnosc waszych serwisow


Kaviorek

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie rzucilem oko na statystyki, i o dziwnie duzo osob wchodzilo do mnie pod slowka: wirus hcv objawy - rozne kombinacje,

a ze nie ogladam TV (nie mam) to po zapytaniu kolegi, co na wirusach 'normalnie' sie nie zna, okazalo sie ze dzisiaj w UWAGA na TVN o tym bylo :)

kiedys na wakacjach, pod slowka: choroba, pląsawica Huntingtona

byl duzo skok od ok. 16.00 w niedziele,

po zapytaniu kolegi okazalo sie ze byl o tym odcienek "Na dobre i na zle" ;)

czy jakis inny serial, ale chyba ten...

zauwazyliscie podobne, niespodziewane zwyzki u siebie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazyliscie podobne, niespodziewane zwyzki u siebie? ;)

100445[/snapback]

Gdy siedzę w pracy zaglądam czasami do statystyk gemiusa. Gdy widzę nagły przyrost tysięcy UU, wchodzę na onet i patrzę co to takiego powiedział nasz klient publicznie :P

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, jestem w bardzo podobnej sytuacji - również nie mam telewizora :P

Wpływ telewizji jest ogromny, jednak niestety nieregularny. Jeszcze dwa lata temu śledziłem programy najpopularniejszych kanałów w USA i GBR, w tym wszystkiego rodzaju MTV, tylko po to, aby móc zareagować odpowiednio na stronie - konkurs, "specjalne" promocje itepe (tak się składa, iż z branżą muzyczną/rozrywkową jestem związany od początku mojej przygody z pozycjonowaniem).

Dziś troszkę to uległo zmianie - głównie z powodu nawału prowadzonych serwisów oraz tych, którymi się opiekuję -> doba musiałaby mieć 60 godzin abym wyrabiał jeszcze ze śledzeniem telewizji :)

Przykład przełożenia telewizji na doraźną korzyść? Dwa lata temu (a może 3) na serwisie poświęconym grupie U2 wrzuciliśmy "super promocję" -> piłki do futbolu amerykańskiego z autografem Bono. Tego dnia U2 właśnie wystąpiło w przerwie finału rozgrywek Superbowl, które ogląda co roku nieprzymierzając około miliard osób :) Za zarobione pieniądze pojechałem na urlop w Tatry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności