Skocz do zawartości

Gdzie facet powinien zrobić sobie tatuaż?


SeoCastle

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie? Nie jestem typem dresa ani jakiegoś maniaka, żeby tatuować sobie połowę ciała.

Chodzi mi bardziej o to, by podkreślić swoją miłość do muzyki. Gdzie proponujecie tatuaże?

Może macie jakieś?

Ja myślałem nad kluczem wiolinowym na nadgarstku, co o tym myślicie?

Temat poważny więc proszę bez robienia sobie jaj :)

Nie mam zamiaru wylądować na Mistrzach, Wykopie, albo innym tego typu portalu;)

Pizzeria Mrągowo to idealny sposób na wyśmienitą kolację.

Potrzebujesz tłumacza? Sprawdź najnowsze tłumaczenia symultaniczne

Powinien zainteresować Cię także najlepszy sklep bramkarski w polskiej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kobieta ma znacznie więcej miejsc na tatuaż moim zdaniem...

Gdziekolwiek sobie nie zrobi to ładnie to wygląda;) a faceci jak sobie dowalają

tatuaż to często kojarzy się potem ich ze zdemoralizowanym marginesem społecznym..

Ja może i zrobiłbym sobie gdzieś tatuaż na ramieniu, albo na klatce piersiowej,

ale do tego trzeba mieć jednak jako taką sylwetkę też :) Poza tym tak jak mówiłem,

tatuaż ma być dla mnie a nie na pokaz, więc lepiej jakiś mniejszy, ale też zebym nie musiał się go wstydzić;)

Pizzeria Mrągowo to idealny sposób na wyśmienitą kolację.

Potrzebujesz tłumacza? Sprawdź najnowsze tłumaczenia symultaniczne

Powinien zainteresować Cię także najlepszy sklep bramkarski w polskiej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... a by pokazać miłość do muzyki nie lepiej trochę pokupować oryginalnych płyt zespołów co się lubi, kupić jakiś sobie dobry sprzęt grający.

Dla mnie temat trochę bez sensu - niby chcesz zrobić tatuaż dla siebie, ale z drugiej strony pytasz nas gdzie go sobie zrobić, czyli tak jak byś go dla nas robił. Bez sens.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niewidocznym miejscu :) Na nadgarstku bym nie zrobił. W niektórych firmach, bankach nie dostaniesz pracy jak zauważą tatuaż, szczególnie jeśli ma się kontakt z klientami. Poza tym pomijając to, moim zdaniem nieładnie wygląda np. garnitur, jakaś koszula z krótkim rękawem, krawat...i tatuaż ;) Dlatego dla mnie tylko plecy, kark, klatka.

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaq, płyty mam sprzęt też, nawet powiem więcej, że gram na imprezach jako dj i tworzę muzykę od 6 lat:)

Tatuaż robię dla siebie a pytam, bo nie mam pojęcia gdzie... Na pokaz to są tatuaże na plecach właśnie albo na klatce piersiowej

jakieś ogromne, a nie jakiś niewielki klucz wiolinowy:)

Zresztą w dzisiejszych czasach to prawie normalne, każdy robi tatuaż dla siebie, żeby podkreślić coś w swoim życiu, co nie znaczy

że ludzie nie chcą się dzielić z innymi odsłaniając go czasami.

Heh i póki co to wątpie, że kiedykolwiek będę pracował w banku albo gdzieś;) Ja jestem po prostu chyba stworzony do pracy na zlecenie

i chciałbym zawsze tak pracować;) W dzisiejszych czasach szansa jest ogromna, więc z tym problemu nie ma...

Moim zdaniem nadgarstek to najlepsze miejsce na niewielki, intymny tatuaż, bo w innych miejscach zwykle robi się wieksze;) Mój znajomy

ma swoje inicjały na zewnętrznej stronie dłoni, ale to to już zupełnie widać;)

Pizzeria Mrągowo to idealny sposób na wyśmienitą kolację.

Potrzebujesz tłumacza? Sprawdź najnowsze tłumaczenia symultaniczne

Powinien zainteresować Cię także najlepszy sklep bramkarski w polskiej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale powiem Ci, że z napisem Google gdzieś to nie jest zły pomysł ;)

Pomysłowe i oryginalne ;)

Pizzeria Mrągowo to idealny sposób na wyśmienitą kolację.

Potrzebujesz tłumacza? Sprawdź najnowsze tłumaczenia symultaniczne

Powinien zainteresować Cię także najlepszy sklep bramkarski w polskiej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh i póki co to wątpie, że kiedykolwiek będę pracował w banku albo gdzieś;) Ja jestem po prostu chyba stworzony do pracy na zlecenie

i chciałbym zawsze tak pracować;) W dzisiejszych czasach szansa jest ogromna, więc z tym problemu nie ma...

No ale klientów chyba masz i czasami się z nimi spotykasz? ;) U wielu osób tatuaże mimo wszystko nie wywołują pozytywnych odczuć. Co do pleców... Chodzisz na co dzień bez koszuli? ;) Jeśli o mnie chodzi tylko miejsce, w którym nie będzie tego widać, zarówno latem jak i zimą, w 'codziennym' stroju.

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności