Skocz do zawartości

Wybór programu antywirusowego


redwhite

Rekomendowane odpowiedzi

Norton kiedys byl bardzo zamulasty. Niby cos tam zmieniali ale stracilem do nich zaufanie.

Obecnie używam NIS na komputerze z Pentium 4 2.8 ghz i 1,5 gb ram i nie czuje spowolnienia systemu, nawet bym powiedział, że komputer chodzi szybciej niż w okresie kiedy używałem Avasta.... ale może mi się tylko wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje Ci się. Od edycji 2010 Symantec dosyć gruntownie przebudował swoje oprogramowanie. Testowałem kilku producentów, ale od kilku lat zawsze kończyło się jednak na Nortonie. Do przedostatniej edycji rzeczywiście czasem mocno mulił - teraz jednak nie czuje się go w ogóle. Skany automatyczne przeprowadza w tle (w przerwach kiedy nie korzysta się z kompa). Polecam - tym bardziej, że i z ceny nieco zeszli, a wykrywalność mają jedną z lepszych.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się będę upierał przy nodzie i to najlepiej eset smart security - czyli all in one. Firewall w tym pakiecie działa naprawdę fajnie, jest bardzo prosty w obsłudze a sam antywirus spisuje się rewelacyjnie. Użytkownik nawet nie odczuje że coś pracuje w tle. Zwłaszcza dla starszych komputerów jest to ważne.

Co do samej wykrywalności z tego co wiem to jest również w czołówce i wg mnie cena/jakość dla mnie jest numer 1.

Używam od 5 lat. W tym czasie przetestowałem około 10 innych i jednak nod numer 1.

Jeżeli szukasz ubranek niemowlęcych znajdziesz je w sklepie https://lencia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaspersky - 3 lata na 2 maszynach, zero problemów.

Dodatkowy plus, że błyskawicznie odpowiadają na zgłoszenia nowych wirusów. Zgłoszenie niebezpiecznego programu dziś rano i o 16:30 dodany w aktualizacji reguł.

Poza antywirusem dbaj o regularną aktualizację podstawowych programów i wtyczek np. przez filehippo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście od ponad 3 lat używałem kaspersky'ego i jak najbardziej mogę polecić :P

Obecnie używam Microsoft Security Essentials i też nie narzekam szczególnie że program jest darmowy nawet dla firm ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVAST i jestem bardzo zadowolony :)

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności