Skocz do zawartości

Platne precle


NetBusters Group

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak, streszcze tutaj o co mi chodzi;)

Chce zrobić "kilka" precli, nie chce robić moderowanych bo wiadomo nie zawsze jest na to czas a jak coś robić to robić to dobrze, i dla tego ze dobrze odpadają też otwarte spamy. Wymyśliłem sprzedawać dostęp do precli na przykład

30 dni 5zl

100dni 10zl itp

I wtedy ci którzy wykupili dostęp mogą sobie bez ograniczeń dodawać:) Ja nie mam aż tyle spamu, a nie muszę codziennie moderować(wiadomo trochę trzeba pilnować)

Co wy o tym myślicie? Jakie powinny być stawki za 30/60/90/180/bez ograniczeń ? I czy w ogole to by miało sens:)

Dzięki za odpowiedzi:)

Pozdrawia, Guszczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem juz ankietę w tej sprawie. wyniki sa jednoznaczne - musiałyby to byc zadbane i podlinkowane precle, ktore by się indeksowały w 3 minuty :)

ale spoko - mam taki projekt ukończony w 35% :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zastanawia mnie czemu wszyscy stawiaja platne katalogi, a precli zadnych takich nie ma (lub prawie nie).

NetBusters Group - Twoje myslenie jest takie - "ja postawie precel i placic mi za dodawanie, a ja bede lezal i kase zbieral" :) Placi sie za to, ze wlasnie bedziesz moderowac tego precla, linkowac i dbac o jego jakosc. Inaczej takich precli jak Twoj beda tysiace tylko, ze darmowych, wiec nikt nie bedzie placil za dostep do Twojego.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zastanawia mnie czemu wszyscy stawiaja platne katalogi, a precli zadnych takich nie ma (lub prawie nie).

NetBusters Group - Twoje myslenie jest takie - "ja postawie precel i placic mi za dodawanie, a ja bede lezal i kase zbieral" :) Placi sie za to, ze wlasnie bedziesz moderowac tego precla, linkowac i dbac o jego jakosc. Inaczej takich precli jak Twoj beda tysiace tylko, ze darmowych, wiec nikt nie bedzie placil za dostep do Twojego.

Nie no nie zamierzam zebrać kasy i olać, ja każdą stronę zapleczową i nie zapleczową dbam i ciągle linkuje a nie jak większość , postawie niech leży i będzie w indeksie... Planuje właśnie za kupić kilka domen postawić na niej precle i wrzucić moje artykuły mocno je podlinkować i jak nabiorą mocy dopiero wtedy odstąpić dostęp za drobną opłatą. Co do moderacji to nie powiedziałem że jej nie będzie a że będzie mniej uciążliwa dla mnie ponieważ konta były by zakładane przeze mnie i tutaj odpadły by automaty i dlatego musiał bym moderować jedynie wpisy od ludzi a nie od setek automatów z bezsensownymi tekstami. Bo oczywiście zostawiając płatny presell bez kontroli spamerzy wymyślą jak spamować tam z automatu a nie oto mi chodzi. To ma być dobry precel także do mojego użytku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więcej szczegółów Zgred, twoja enigmatyczność w dyskusji jest silnie odczuwalna, żeby nie powiedzieć że wkurzająca ;)

Chodzi o skrypt czy może jakiś plugin do istniejącego?

1. podstawowa sprawa to plugin umożliwiający automatyzację wpłat i publikacji oraz rejestracji (nie jest trywialny ze względu na sposób obsługi - opłata za wpis, opłata za rejestrację, opłata za rozpatrzenie plus kilka opcji)

2. częściowa moderacja co i jak się dzieje (musi być człowiek do kontroli bo spamera 5 zł nei zatrzyma !!! )

3. postawienie (mam już 16 precli pr1-2 i chce dobić do 40-50) precli takich juz zadbanych i z historią.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona do której można dodawać wartościowe artykuły z linkiem na końcu. Artykuły dla czytelników, a nie tylko robotów.

Oczywiście taki artykuł trzeba porządnie napisać, potrzebny dobry copywriter do tego, chyba ze samemu mamy talent.

Kolejna sprawa to czy potencjalni użytkownicy będę jeszcze chcieli płacić za taki wpis? Możliwe że nie, ale trzeba pamiętać że to musi być wszystko dopieszczone, dobrze podlinkowane itp

Co z tego admin będzie miał? Jeśli teksty będą dla użytkowników to box z reklamami to już jakieś wynagrodzenie.

Moim daniem nazwa Precel już tutaj do końca nie pasuje, to bardziej artykularnia w stylu Shvoong

Jakby ktoś napisał porządną wtyczkę do Wordpress'a, albo całkiem nowy skrypt to by się mogło sprzedawać tak dobrze jak SEO katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jako potencjalnego klienta, powinno to wyglądać tak jak płatne katalogi - wysyłasz sms czy przelew, masz możliwość napisania 1 artykułu. Następny artykuł - następny przelew/sms. Jeśli precle będą porządne, to myślę, że będą chętni płacić 1 czy 2zł za dodanie artykułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są, odpaliłem taki projekt pod koniec zeszłego roku.

Domyślam się, że link ze stopki prowadzi do oferty. Myslę, że zanim oferta będzie atrakcyjna, to będziesz musiał jeszcze dopieścić precelki pod kątem parametrów prezentowanych na stronie.

Moim daniem nazwa Precel już tutaj do końca nie pasuje, to bardziej artykularnia w stylu Shvoong

No własnie. Praktykujecie dodawanie artykułów do Shvoong? Bo z tego, co kojarzę, to można do artykułu dołączyć "przydatne linki", niestety nofollow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są, odpaliłem taki projekt pod koniec zeszłego roku.

Domyślam się, że link ze stopki prowadzi do oferty. Myslę, że zanim oferta będzie atrakcyjna, to będziesz musiał jeszcze dopieścić precelki pod kątem parametrów prezentowanych na stronie.

są pieszczone, natomiast spora część linków idzie z zaplecza zamkniętego dla yahoo i dlatego te statystyki nie wyglądają tak jak powinny. Natomiast przed chwilą sprawdziłem 30 wisów które dodałem dzisiaj koło 12-tej i już wszystkie siedzą w indeksie.

N.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności