Skocz do zawartości

[Prywata] Film na wieczór z dziewczyna:)


NetBusters Group

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Igns skąd ja to znam ;)

A co do filmu to nie lubie romantycznych za bardzo ale Dom nad Jeziorem mnie rozwalil swojego czasu;)

Pizzeria Mrągowo to idealny sposób na wyśmienitą kolację.

Potrzebujesz tłumacza? Sprawdź najnowsze tłumaczenia symultaniczne

Powinien zainteresować Cię także najlepszy sklep bramkarski w polskiej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benny i Joon, Marzyciel, Człowiek z Ziemi, V jak Vendetta, Wszystko będzie dobrze, Ranczer w kosmosie, Cudowne dziecko, K-PAX, Stowarzyszenie Umarłych Poetów, Gran Torino, Orzeł kontra rekin, Blow, Mr. Nobody, Revolver, Las Vegas Parano, Rain Man, Kosmiczna mistyfikacja

Chyba żaden z nich nie jest romantyczny, ale wszystkie znalazły miejsce na mojej półce.

Zapraszam do publikacji wpisów w naszym katalogu przeznaczonym do promocji wartościowych stron: katalog firm. Dodatkowe informacje o darmowych katalogach stron znajdziesz w naszym forum SEO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam po co Tobie specjalny film romantyczny, chyba każdy tutaj wie iż film to tylko pretekst i będziesz widział tylko początek i koniec :) Chyba że tak bardzo zależy ci na romantycznym zakończeniu... ;p

A tak na poważnie: Ajlawju z 1999 ;) ,Przed zachodem słońca, Aśoka.

PS. Czy ktoś widział w sieci już Skrzydlate Świnie? Bym był bardzo wdzięczny jak coś to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.filmweb.pl/film/Jestem+na+tak-2008-450915 będzie idealny jeśli jeszcze nie oglądaliście

https://www.filmweb.pl/film/Turysta-2010-484295 kryminał+romantyzm

https://www.filmweb.pl/Jak.We.Snie - zapowiada się fajnie i ambitnie ale nie maiłem okazji jeszcze obejrzeć

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam: https://www.filmweb.pl/film/Adam-2009-475159

Twojej dziewczynie na pewno się spodoba. Muzyka w filmie również mnie powaliła na łopatki np. When You Find Me - Joshua Radin

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze to tłumaczenie dziewczynie czym się zajmujesz ;p moja do tej pory nie rozumie :]

;)

Ze swojej strony polecam "Jestem na tak", jedna z lepszych komedii jakie widziałem. Bardzo dobre jest też "Poznaj mojego tatę".

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz cel odnośnie tego romantycznego wieczoru. Jeżeli ma być seks, to w żadnym wypadku komedia romantyczna - w najlepszym przypadku spodoba się tylko jej, a o seksie możesz wtedy zapomnieć. No chyba że Tobie też komedie romantyczne się podobają, ale wtedy zastanawiał bym się co ta dziewczyna robi przy Tobie.

W każdym razie - na romantyczny wieczór nadaje się każdy film, a bardzo dobrze nadają się horrory. Komedie romantyczne - nie wiem kto to wymyślił - to stereotyp że kobiety lubią komedie romantyczne, a później to stado baranów biegnie 14 lutego na gównianą komedie do kina myśląc że ich kobieta tylko o tym marzy. Tak, każda marzy tylko o tym żeby spędzić 2 godziny na nudnym filmie w towarzystwie 200 innych ludzi.

Jesteś bezczelny, nieuprzejmy i nie przepuszczasz kobiet w drzwiach? Zapraszam na ulubione24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności