Skocz do zawartości

Raport MAK - Koniec śledztwa


zuymen

Rekomendowane odpowiedzi

@stats1 nie zastanowiłeś się przez chwilę, dlaczego w pozostałych ofiarach nie stwierdzono tego stężenia promili, dlaczego nie znajduje się go w przypadku "zwykłych" sekcji zwłok, które są przeprowadzane każdego dnia?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

myślę, że u pozostałych ofiar nie badano, bo jaki to ma wpływ na katastrofę, czy pasażerowie byli pod wpływem. Zbadano u pilotów, a nie wiadomo czy wszystkie zwłoki były przechowywane tak jak należy i w tych samych warunkach. Wszystko zależy od tego, gdzie leżały zwłoki. Jeżeli znajdowały się w pomieszczeniu o wysokiej temperaturze, a zwłaszcza w mokrym środowisku, to proces ten będzie szybko postępował i pewne zmiany pojawią się już po 24 godzinach od śmierci. W takiej sytuacji wynik badania na zawartość alkoholu etylowego w organizmie denata może być niemiarodajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki może miec wpływ na katastrofę lotniczą to czy pasażerowie byli pod wpływem? To nie byli zwykli pasażerowie, głowa państwa z małzonką, generalicja i parę innych ważnych osób... Wydaje mi się, że miało by to ogromny wpływ ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko SPEKULACJE, możecie sobie gdybać, snuć spiskowe teorie dziejów a i tak prawdy nie dojdziecie...

dajecie się manipulować mediom i tyle

x lat temu takie samo zamieszanie było z gen. Sikorskim, ostatnio wielkie halo z ekshumacją i co?

nie znaleźli ani trucizny ani niczego co sugerowałoby zamach

a jaka była prawda? NIGDY SIĘ TEGO NIE DOWIEMY-możemy spekulować, kłócić się i wydrapywać sobie oczy tylko po co?

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co ? Chcesz , żeby w takim bantustanie jak Polska wybuchły zamieszki?

F16 wyślemy na podbój ruskich ? Obawiam się , że z ich niezawodnością mogą nawet nie dolecieć do Moskwy!!!

Niszczejący przez tyle miesięcy wrak to symbol ile może i znaczy Polska przy braciach Rosjanach!

Jarek słusznie gra na emocjach o prawdzie, zamachach, ale czy to jest polska racja stanu? Szczerze w to wątpię.

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błysnąłem bo forumowe walki kogutów krzyczące "weźmy siekiery idźmy na wiejską i dojdźmy prawdy!" są żenujące

jeśli myslicie że dojdziecie prawdy to nie wiem jak mam was poważnie traktować :)

Wszyscy udają głupka a Kaczorek dwa będzie sobie pijar na zwłokach brata robił aż do końca kariery politycznej,tylko to mu daje jako taki byt na ławach sejmowych.

Weźcie się lepiej za jakieś ciekawsze zajęcie a nie spinanie się o takie rzeczy :)

PS Też chciałbym dowieśc prawdy jak było w 100% ,nawet jeśli to byłaby wina polska,prawda jest taka że wina leży po obydwu stronach i być może Tusk z Putinem pod stołem umówili się żeby robić szopkę z przeciąganiem liny.To ruscy poszczekają Polakom,to Polacy ruskim itd itd...

ps Pakinter właśnie bo wszyscy antyPisowcy to ludzie o niskim ilorazie inteligencji.Już to słyszałem.

Krótko mowiąc Kto nie z nami ten przeciwko nam

PS2 Prawdy i tak się nie dowiecie,choćbyście całe życie poświęcili tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błysnąłem bo forumowe walki kogutów krzyczące "weźmy siekiery idźmy na wiejską i dojdźmy prawdy!" są żenujące

jeśli myslicie że dojdziecie prawdy to nie wiem jak mam was poważnie traktować :)

Krótko mowiąc Kto nie z nami ten przeciwko nam

PS2 Prawdy i tak się nie dowiecie,choćbyście całe życie poświęcili tej sprawie.

Gdyby wszyscy myśleli w ten sposób, to najlepiej w ogóle trzeba było na początku powiedzieć, że dobrowolnie rezygnujemy ze śledztwa i uznajemy winę pilotów dla dobra stosunków polsko rosyjskich, a dodatkowo w ramach przeprosin za uszkodzone samolotem lotnisko i poniesione przez Rosjan miliony $$$ za pokrycie szmatą wraku Tupolewa pozwalamy na wjazd i stacjonowanie przez 100 lat Rosyjskiego wojska.

Może Polska nie jest jakimś wymarzonym państwem, ale nie wiem skąd u niektórych aż tyle kompleksów. Gdyby nikt nie walczył o prawdę to pewnie nie bylibyśmy teraz w Polsce tylko w jakimś związku radzieckim czy czymś podobnym bo Polski na pewno by nie było, kiedyś ludzie musieli walczyć i oddawać krew za ten kraj, a teraz niektórym ciężko jest nawet się odezwać bo boi się zostać nazwany pisiorem, kaczorem czy czymkolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błysnąłem bo forumowe walki kogutów krzyczące "weźmy siekiery idźmy na wiejską i dojdźmy prawdy!" są żenujące

nikt tu czegoś takiego nie mówił

ps Pakinter właśnie bo wszyscy antyPisowcy to ludzie o niskim ilorazie inteligencji.Już to słyszałem.

Krótko mowiąc Kto nie z nami ten przeciwko nam

sam odpaliłeś z tym pis-em, to nie dziw się, ze ktoś Ci pojechał. Jaki było sens o tym wspominać ? zginął tam nie tylko prezydent, ale też m.in. generałowie i to żeby dochodzić prawdy leży w interesie wszystkich partii. Nie widzę, w tym nic niepoważnego, że ludzie chcą znać prawdę. Niektórzy w życiu mają pewne ważne idee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiemy, że przez dwa lata nic nie zrobiono przez pisiora bo wszystko wetowal, to co zrobiono w ostatnim roku?

Polecam wam artykuł w Economist który krytycznie ocenia działania Tuska. Cytuje fragment

"ministrowie w rządzie Tuska mają tendencję do grzebania się w drobiazgach, jak walka z półlegalnymi narkotykami czy dodatkowe święta, zamiast wziąć się do reform administracji, finansów publicznych i rynku pracy. Prawie 8-procentowy deficyt budżetowy jest 4-krotnie wyższy niż w 2007, dług publiczny sięga dopuszczalnej konstytucyjnie granicy, a Ministerstwo Finansów podpiera kurs złotego, żeby zaniżyć wartość zadłużenia w walutach obcych."

Również ciekawy był ranking Banku Swiatowego z którego wynika, że łatwiej prowadzić swój biznes na Białorusi niż w Polsce.

Tylko, żeby zaraz sie nie okazało ze nawet w banku swiatowym same pisiory i mochery. Pewnie za dnia liczą pieniądze a w nocy odprawiają modły.

Tak mnie również korciło, żeby zamiast dyskucji wypisać kto jest głupi a kto mądry, niestety opanowałem się, co ja teraz pocznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy w życiu mają pewne ważne idee.

;d zlituj się ,poważna idea to założenie rodziny ,odpowiedzialność za nią..

ale jeśli ty nazywasz kogucim pokrzykiwaniem "udowodnijmy prawde! ,ruscy to kłamcy!" ważną ideą to współczuję serdecznie :)

@Gonzo23 już Ci na to odpowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności