Skocz do zawartości

Odchudzanie Wordpress


Nikosis

Rekomendowane odpowiedzi

Co można zrobić by maksymalnie "odchudzić" Wordpressa? Chodzi mi o to, by zajmował on jak najmniej miejsca na serwerze. Czy jest to w ogóle możliwe?

Oczywiście chodzi mi o jakieś bardziej zaawansowane porady niż "usunąć nieaktywne wtyczki i skórki".

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się podłączę - chodzi mianowicie o korzystanie z sqlite zamiast mysql - czy istnieje jakieś pewne rozwiązanie? W nowych wordpressach wtyczka PDO (SQLite) For WordPress generuje co któreś odświeżenie pustą stronę

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się podłączę - chodzi mianowicie o korzystanie z sqlite zamiast mysql - czy istnieje jakieś pewne rozwiązanie? W nowych wordpressach wtyczka PDO (SQLite) For WordPress generuje co któreś odświeżenie pustą stronę

Paweł Zinkiewicz na swoim blogu opisał pewne rozwiązane z którego korzystają z powodzeniem moje zaplecza.

https://bynajmniej.pl/wordpress-na-sqlite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Zinkiewicz na swoim blogu opisał pewne rozwiązane z którego korzystają z powodzeniem moje zaplecza.

Zgadza się, ale czy działa Ci to w wordpresach 3.0.1 i wyżej? U mnie co któreś wejście jest z tego co pamiętam przekroczenie czasu wykonania skryptu (z tego co pamiętam bo teraz mam puste strony co któryś raz bo wyłączyłem wyświetlanie błędów). Plugin wygląda na nierozwijany od jakiegoś czasu i podejrzewam, że coś w nim jest nie tak, z resztą to nie jedyny z nim problem...

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast próbować "odchudzać" WordPressa lepiej jest zainstalować SuperCache + odpowiednio zabezpieczyć komentarze/rejestracje bo to tam boty próbują się wbić generując przy tym kolosalne obciążenie.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności