Skocz do zawartości

Handel kontami facebook


lozik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym się zapytać jak ludzie tworzą konta z np 10 tysiącami znajomych?

Zauważyłem, że ostatnio na allegro dużo ludzi to sprzedaje i to za niezłą kasę

czy to automatami jakimiś zapraszają ludzi?

link do aukcji:

https://allegro.pl/listing.php/search?strin...p;description=1

P.S

No i właściwie czy ma sens kupowanie takiego konta za taką kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zebrać troche profili można użyć programu seo inviter tutaj link program do dodawania znajomych

czasami jednak facebook rozdaje bany za takie coś lecz można sobie pomieszać profile ktore program ma zapraszać

Sprzedam komplet 25 programów do pozycjonowania za 69zł - szczegóły na stronie spambot.pl SEO -
wystawiam fv vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens jest...dużo firm w ten sposób pokazuje, iż ich produkty / usługi cieszą się zainteresowaniem. W końcu 10 000 zadowolonych klientów to już jest jakaś oznaka...

Pamiętaj, że umysł człowieka działa na zasadzie: klik i wrrrr, tzn: Widzisz 10 000 osób które "lubią to" i podświadomie też sobie uzmysławiasz, iż dany produkt / usługa by Ci się przydała. Podstępny marketing...ale działa.

Firmy prześcigają się nie tylko jakością, lecz także popularnością. W końcu ileś tam tysięcy osób nie może kłamać.

Ja na taki "system" kładę, gdzie wszystko możesz kupić. Jeżeli nie wprost kupić człowieka to jego zadowolenie - wiem, podobne "tricki" stosuje firma w której pracuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie. Ale czego się nie robi na allegro !! Legalność i Allegro to dwie różne sprawy. Już nie wspomnę o komentarzach , gdzie ludzie boją się wystawić nieuczciwemu allegrowiczowi negatywu, bo on im się odwdzięczy tym samym. Większość wystawia tylko pozytywy albo wcale. No chyba , że ktoś ma kilka kont na allegro to może sobie pozwolić na odrobinę prawdy!!

Ostatnio na jakimś serwisie ogłoszeniowym widziałem ofertę sprzedaży legalnych kont na allegro. Także nielegalnych , ale kogo to interesuje. Biznes to biznes i jak się kręci to nikt im nie zagląda i nie pyta co i jak!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności