Skocz do zawartości

Wasz pierwszy biznes


Unnam3nd

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w piłkę :P.

Jak miałem 12 lat to płacili 30 zł za mecz :).

Potem trochę więcej, w wieku 16 lat dało się za to zabawić :).

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pamiętam jeszcze jak zaczęła się epoka komputerów itd. to wówczas spore pieniądze (jak na małolata 15-16lat) zarobiłem na sprzedaży "rzeczy/przedmiotów" z gry diablo2, sprzedawałem je za "Forumowe złoto", a później to forumowe złoto sprzedawałem na allegro. Do dziś pamiętam jak w przeliczeniu na złotówki jakiś koleś zapłacił mi 1500zł za amulet :) śmiesznie, śmiesznie, aż miło powspominać. Wtedy uzbierałem sobie na lepszy komputer :P i inne pierdoły

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel skroił kiedyś konto na Tibii jakiemuś Arabowi i wszystkie jego itemy i postać sprzedał na allegro, łącznie ponad 2 kafle ściągał :) (mieliśmy po 12 lat? :P )

Konta steam z kafejek też znikały... :) potem na allegro po 25zł można było kupić... :)

Śmieszne czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności