Skocz do zawartości

Życie za Życie? Ja proponuje to wprowadzić!


MateuszI

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio był dość popularny filmik jak dziecko rzucało kotem. Dziś zauważyłem coś podobnego.

https://www.policja.pl/portal/pol/1/61603/Z...e_i_smierc.html

Moja propozycje jest prosta. Kara minimum 25lat. A za zabójstwo człowieka dożywocie..

Może takie coś by pomogło...

Niestety nam pozostaje tylko gdybanie :soczek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara powinna być surowa, ale sam wiesz że 25 lat toza zabójstwo psa... Za gwałty i pobicia najczęściej są kilkuletnie wyroki. Za zabójstwo człowieka jestem za karą śmierci. Bo co z tego, że dostanie dożywocie, jak w więzieniu zabije współwięźnia to co mu dorzucą ? podwójne dożywocie ? wówczas dla niego nie będzie już kary. No i obowiązkowo przymusowa praca dla więźniów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze prawo za przestępstwa tego typu są zdecydowanie za delikatne w stosunku do przestępców. Więzień trafiając za kratki ma lepiej niż w domu. 3 posiłki na Obiad Dwa Dania, kompot, owoc. Ciepło w d*pe. I robią sobie co chcę odbędzie kary 20lat i wychodzi jak nigdy nic i jest normalnym obywatelem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i obowiązkowo przymusowa praca dla więźniów.

Dokładnie! Z jakiej racji my jako podatnicy mamy na nich pracować a oni siedzą sobie w celi i się opierd... ;)?

Tylko jest kwestia tego że nikogo do pracy nie mogą zmusić...

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za jakieś ciężkie przestępstwa widzę tylko jedną karę:

karę śmierci

ale

jako że nie wolno marnotrawić niczego to taki skazaniec miałby wybór:

- śmierć od razu - a wszelkie jego podroby nadające się do użytku dla innych ludzi oczywiście wycięte i rozdysponowane,

albo

- siedzi sobie kulturalnie w celi, dokarmiany i robione są na nim wszelkiej maści doświadczenia w celu wynalezienia nowych lekarstw, szczepionek itp.

moim zdaniem lepiej na takim degeneracie doświadczenia robić niż na niewinnych zwierzakach, a przy okazji margines błędu mniejszy...

to moje zdanie, człowiek który zszedł na złą drogę zawsze zasługuje aby go nawrócić, degeneraty na nic nie zasługują,

żadne terapie nie pomogą, nadają się tylko na to co napisałem wyżej.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni więźniowie pracować i mam świetny pomysł.

Bo wiadomo więźniowie niebezpieczni itd. ale jedna praca byłą by OK. Dostęp do komputerów i nich przepisują capche ;) A rząd otworzy jakiś serwis typu decapcha - i niech internauci z całego świata płacą po ten 1-2$ za 1000 rozkodowań ;)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żyjemy w "cywilizacji' i pilnuje nas Unia Europejska, nie zabijać, nie sadzać do więzienia - ucinać kończyny i znakować na czole na stałe. Złodziejom za to znakować nadgarstki, żeby wchodząc do sklepu czy kręcąc się gdzieś od razu było widać, że [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ]. I na przykład tatuażyk, który nie zejdzie przez 1,2,5,10 lat zależnie od grubości kartoteki ;) Miałem przyjemność poznania pracowanika służby więziennej i potwierdził moje przypuszczenia - resocjalizacja to iluzja.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i obowiązkowo przymusowa praca dla więźniów.

Dokładnie! Z jakiej racji my jako podatnicy mamy na nich pracować a oni siedzą sobie w celi i się opierd... ;)?

Tylko jest kwestia tego że nikogo do pracy nie mogą zmusić...

Więźniowie pracują, czasami dla prywatnych pracodawców: https://www.wiadomosci24.pl/artykul/nawet_w...racy_17109.html

Jakiś czas temu oglądałem program o więzieniach, gdzie za wykonaną pracę więzień otrzymywał małe wynagrodzenie, ale starczało na marsa, fajki, gazetę, cole, w więziennym sklepiku. Z dobrze opracowanym systemem, więzienia mogłyby nieźle zarabiać.

Zapraszam do publikacji wpisów w naszym katalogu przeznaczonym do promocji wartościowych stron: katalog firm. Dodatkowe informacje o darmowych katalogach stron znajdziesz w naszym forum SEO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierć, rozczłonkowanie na narządy, doświadczenia, przymusowa praca...

Co do przyszłości, zakładając, że wszystkie narody dogadają się tworząc globalny rząd to prawdopodobnie będzie miało miejsce wygnanie.

Gdyby coś takiego zaszło to enklawą wyrzutków stałaby się zapewne Australia.

Wygnańcy za utrzymanie dostarczaliby surowce.

Czysta fantastyka ale kto wie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie działa, ktoś opowie ?

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żyjemy w "cywilizacji' i pilnuje nas Unia Europejska, nie zabijać, nie sadzać do więzienia - ucinać kończyny i znakować na czole na stałe. Złodziejom za to znakować nadgarstki, żeby wchodząc do sklepu czy kręcąc się gdzieś od razu było widać, że [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ]. I na przykład tatuażyk, który nie zejdzie przez 1,2,5,10 lat zależnie od grubości kartoteki ;) Miałem przyjemność poznania pracowanika służby więziennej i potwierdził moje przypuszczenia - resocjalizacja to iluzja.

A jak byś znakował tych co kradną w sieci ( filmy, muzykę programy itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności