Skocz do zawartości

Jak tłumaczycie klientom bany czy filtry?


goral605

Rekomendowane odpowiedzi

... Np Ipolisa i ich konkurenci linkowani na pałę z ruskich wynalazków oraz setek precelasów i doorway'ów.

Zaczyna być ciepło.

Do tej pory Google twierdziło, że linki nie mogą zaszkodzić. Teraz wystarczy rumakiem konkurencje potraktować i dać Tobie adres konkurencji "do ręki".

[edyta]

To jest właściwie zabawne.. jak od wielu lat można twierdzić, że linki nie mogą szkodzić a następnie obniżać pozycję (filtry) za "rumaka" i inne wynalazki.

[edyta2]

To jest chyba tak samo jak z tym dawnym twierdzeniem, że "nie można manipulować wynikami". ;) Od kilku lat Google już tak nie twierdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci Artysto Muzyku ;) nagadał, że strona taka strona nie może wpaść w filtr?

ano tutaj https://www.google.com/support/forum/p/Webm...78fbb&hl=pl jak i w paru innych tamtejszych topicach. A kto nagadał ? Ano grupka klakierów i podatnych na manipoluacje małolatów ;)

PS

Pozdrawiam te całe towarzystwo :) (szczerze)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna być ciepło.

Do tej pory Google twierdziło, że linki nie mogą zaszkodzić. Teraz wystarczy rumakiem konkurencje potraktować i dać Tobie adres konkurencji "do ręki".

Erbit :). Dobrej stronie nie szkodzą. W przypadku tych ubezpieczeniowych naganiaczy to ich główny problem występował na stronie. Czyli setki doorwayów i kiepskie treści na ich głównej stronie. Zaś kiepskawy profil backlinków to dodatkowy minusik do dzbanka ale nie decydujący.

Nie konkurencja ich linkuje ale sami się precyzyjnie linkują na "ubezpieczenia oc", "kalkulator oc" i tym podobne. A moc linków z rumaków i precelków jest ulotna bo tak szybko ostatnio odchodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie karmicie trolla, to "Moher" z forum G. , kto nie zna, polecam poczytać jego wazelinę na forum mocodawców :)

ostatnio super extra katalog katalok.pl (About 4,220 results (0.07 seconds)) ma mniej site jak zaspamowany easydir ;), dla tego węszę po PIO, szuka kogo popierniczyć, myśli ze jemu to się zaliczę ;).

Mam inne ocenę tego osobnika, jak kolega Erbit ( w poście za moim), ale na tym polega urok tego forum że jest tu również miesce na człowieka który robi sobie PR. na tym że szkodzi innym, ale nie sam a przy pomocy dużego brata który i tak nie kocha jego :D, taka niepodzielna miłość, smutne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... W przypadku tych ubezpieczeniowych ... Nie konkurencja ich linkuje ...

Google nie jest w stanie tego stwierdzić kto kogo linkuje (na czyje zlecenie) - czy sami siebie czy ktoś ich linkuje a już na pewno nie jest w stanie tego stwierdzić gdy linki pochodzą z "ruskich wynalazków" czy też z SWL. Ja też mogę im puścić blasta. Zatem nie ma możliwości stwierdzenia kto a kara będzie. O tym pisałem.

... Dobrej stronie nie szkodzą....

Słuchaj... mimo, że wiem kim jesteś i nie popieram tego co robisz to jednak lubię Ciebie bo masz zdroworozsądkowe podejście do siebie i do Twoich "przeciwników" a i ogładą swoją zasługujesz na szacunek. Proszę jednak nie traktuj mnie jak 12-to latka bo mogę przestać lubić czytać Twoje wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylę przed Tobą czoło Erbit bo doświadczony z Ciebie zawodnik i nie chciałem abyś to odebrał jak pouczanie. Mam doświadczenia, że takie działania konkurencji w długiej perspektywie nie szkodzą i już. Możesz mieć inne odczucia i doświadczenia. Nie wiem.

Ustawionej starej domenie z "autorytetem" jak wiadomo takie coś nie zaszkodzi na 100%. No, niech ktoś puści setki blastów Onetowi. :) Przy świeżynkach może być inna sprawa. Algorytmy oczywiście nie są idealne i długo nie będą. Jeżeli komuś blasta walnęła konkurencja i podejrzewa, że mogło to negatywnie wpłynąć na jego naturalne wyniki to zawsze może zgłosić wniosek o rozpatrzenie. SQT prawdopodobnie sprawdzi sprawę i w razie potrzeby wyeliminuje takie syfne linki z obiegu. Nawet jeżeli nie jest tego świadomy i nie zgłosi faktu to każdy algorytmiczny filterek z czasem wygaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[......]Dobrej stronie nie szkodzą. [....]

Te bajeczki na dobranoc to raczej na tym forum nie przejdą - na goglowskim może i tak, póki co algorytm google nie jest w stanie określić czy strona jest dobra czy zła ... Ba , to pojecie jest na tyle względne, że jest też ciężkie do sprecyzowania przez człowieka (obiektywnie) - na forum klakierów pieprzycie jak mantre te fraze "dobra strona" nie potrafiąc sprecyzowac co to jest - i nigdy nie sprecyzujecie bo człowiek człowiekowi nie równy , gusta też sie różnią.

PS

algorytm filtruje automatycznie także bajki o ocenie (a właściwie parametrach oceny w którą wczodzą takie czynniki jak styl, informacje, gramatyka i wiele innych) dobra / zła strona mogą trafić tylko do gimnazjalistów ...

Algorytm nie (sam algorytm) nie odróżni zmielonego tekstu od napisanego ręcznie....

No, niech ktoś puści setki blastów Onetowi. :)

Ja bym proponował jednak trzymać się faktów a nie uprawiania propagandy - proszę mi wskazać frazy na które sie pozycjonuje onet ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutować już tu nie można?
tak jak pisze Erbit tzreba, i moje uwagi nie dotyczą ciebie osobiście (bo nie nam cie wiec nie mogę wiedzieć jakim człowiekiem jesteś), a dotyczą tego co robisz :) Moim skromnym zdaniem główna przyczyna czemu tu przychodzisz to szukasz kogo podkablować do G. ;)

Wracając do meritum, nie rzucajmy tu hasłami typu Onet, bo każdy wie takie portale na specjalnym traktowaniu są u G, to nie-podlega wątpliwości i można blasty poszczać do skutku ;). Czy można zaszkodzić w miarę mocnej stronie?

Można ! ale sam tego nie próbowałem, bo pzreciez można by było się złapać na paragraf Kodeksu karnego Art. 269a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylę przed Tobą czoło ...

Nie ma takiej potrzeby. Wystarczy, że dalej będziesz trzymał fason tu na PiO.

... to zawsze może zgłosić wniosek o rozpatrzenie. SQT prawdopodobnie sprawdzi ...

Hmm... a może Tobie takie sprawy zgłaszać (patrząc na Twoją stopkę).

... wiec nie mogę wiedzieć jakim człowiekiem jesteś...

Ja bym z chęcią usiadł przy kawie to bym poznał. Obiecałem Jeżowi rewizytę w Krakowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zawsze może zgłosić wniosek o rozpatrzenie. SQT prawdopodobnie sprawdzi ...

Na takie coś to rzeczywiście można sobie pozwolić w przypadku hobbistycznych stron lub prywatnych . W przypadku jak ktoś prowadzi sprzedaż usług/towarów drogą internetową to już tydzień nieobecności w szukajce powoduje czasem wielotysięczne straty , oczywiście zawsze można skorzystać z AdWords - tylko koszty wtedy rosną minimum kilkukrotnie w porównaniu z SEO. Dlatego moim zdaniem są takie rozbieżności pomiędzy pobożnymi życzeniami z forum google a realiami w serpach.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności