Skocz do zawartości

"Od teraz najcenniejsze linki nofollow" - !? - wieści z Allegro


RamigoS

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczcie drugą aukcję tego kolesia:

Ale jak on wstawi tyle linków stopce ? :rotfl: Że też ludzie tak nie szanują swoich pieniążków.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

skąd na świecie tylu jeleni...

swoją drogą allegro to specyficzny serwis, wystarczy wystawić byle g****, jeśli kupi to kilka osób to później inni kupują jak w transie nie wiedzieć po co

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile ta druga aukcja to po prostu nabijanie w butelkę, lecz nikt mu nie udowodni, ze nie ma racji, no chyba że pracownik Google, który doskonale zna algorytm

o tyle ta pierwsza to już jawna bzdura, nie wiem dlaczego ta aukcja jeszcze widnieje, dlaczego allegro nie kasuje takich rzeczy? czy mi się tylko wydaje, czy google opisywało mechanizm działania linków nofollow, jest chyba podstawa do stwierdzenie, że facet oszukuje?

Wybierz się na Wirtualny Spacer

Zapraszam do mojego miasta Myślibórz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w allegro siedzą super znawcy SEO, napisał, opłaca aukcje więc wystawiają.

Z drugiej strony trzeba być niezłym jeleniem aby płacić tyle za link z forum gazety.

To ile ktoś zapłaciłby za link z anchorem z googla pr 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ta aukcja jeszcze widnieje, dlaczego allegro nie kasuje takich rzeczy? czy mi się tylko wydaje, czy google opisywało mechanizm działania linków nofollow, jest chyba podstawa do stwierdzenie, że facet oszukuje?

Dlaczego Allegro miało by oceniać jego opinie nt. pozycjonowania ? On sprzedaje link i z tego ma się wywiązać, a reszta to tylko marketing. Mamy przecież wolność gospodarczą, więc może pisać co chce, reklamy zgodnie z jakimś tam wyrokiem sądu nie muszą mówić prawdy, więc co się gościa czepiacie, równie dobrze większość reklam kosmetyków to też przecież ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jest tak, że można sobie swobodnie kłamać, np. niedawno ukarano Danone'a za przecenianie wartości swojego produktu. Kara była dosyć porządna (21 milionów).

Tu znalazłem innego newsa o karach: https://www.tvn24.pl/-1,1639851,0,1,9-mln-k...,wiadomosc.html

Z resztą najlepiej jakby wypowiedział się ktoś znający na prawie i rozwiał wszystkie wątpliwości. :D

PS. Oczywiście moja wypowiedź odnosi się do wspomnianych kosmetyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiejcie się dalej, ja temu kolesiowi zazdroszcze... zainwestował ze 15 zł za wystawienie i promowanie aukcji a zebrał już 560 zł zysku - (16*35 )

Swego czasu kupiłam u niego link na forum.pcformat.pl , tej jego drugiej aukcji co pisaliście. rzeczywiście skutek tego był dobry, podczas bodajże 3 miesięcy moja strona wskoczyła o 2 miejsca wyżej w górę pod hasłem jakim się wyświetlał.

także z PCF u niego spróbowałam, ale z tą gazetą narazie nie ;) ale może na próbę wezmę, zeby faktycznie zobaczyć co to warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście skutek tego był dobry, podczas bodajże 3 miesięcy moja strona wskoczyła o 2 miejsca wyżej w górę pod hasłem jakim się wyświetlał.

Efekt powalający ;) Jednak zgodzę się, że gościu ma głowę do interesów, na Allegro idzie dobrze sprzedać niewiele wartą rzecz, jeżeli jest ona ładnie opakowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście skutek tego był dobry, podczas bodajże 3 miesięcy moja strona wskoczyła o 2 miejsca wyżej w górę pod hasłem jakim się wyświetlał.

Efekt powalający ;) Jednak zgodzę się, że gościu ma głowę do interesów, na Allegro idzie dobrze sprzedać niewiele wartą rzecz, jeżeli jest ona ładnie opakowana.

No wiesz... efekt jest i to się liczy. Pewnie jakbym kontynuowała przez kolejne miesiące kampanię u niego, to bym strona może jeszcze wyżej wskoczyła.

A przebiła się o 2 miejsca z trzeciej strony na drugą. Ale temat do pozycjonowania jest trudny, dużo konkurencji, więc uważam to za sukces ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gościu pisze m.in. "UWAGA!! Z racji braku czasu, w dni robocze będę pisał średnio 20 postów, a w weekendy średnio 50. Jest to spowodowane zaostrzonymi sprawami zawodowymi, za co przepraszam."

"Zarobiony" facet, tylko pozazdrościć. Wstrętnie i krzykliwie zrobiona aukcja a jednak ktoś ten szmelc kupuje.

FiKaS, za taki cytat ścigać gościa raczej nie możesz, niestety. Chociaż szkoda.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności