Skocz do zawartości

"Od teraz najcenniejsze linki nofollow" - !? - wieści z Allegro


RamigoS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

i sprawa jest aktualna ponieważ aukcja zakończona niecały miesiąc temu. Nie dostałaś na pewno jeszcze wszystkich komentarzy za nią.

Oszukałaś ludzi na 560 zł... Założę się, że zdanie "Od teraz najcenniejsze są właśnie linki nofollow!" jest tym które zachęciło większość z tych osób i przekonało do zakupu. Bo reszta tam to zwykłe marketingowe lanie wody.

Pizzeria Mrągowo to idealny sposób na wyśmienitą kolację.

Potrzebujesz tłumacza? Sprawdź najnowsze tłumaczenia symultaniczne

Powinien zainteresować Cię także najlepszy sklep bramkarski w polskiej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiejcie się dalej, ja temu kolesiowi zazdroszcze... zainwestował ze 15 zł za wystawienie i promowanie aukcji a zebrał już 560 zł zysku - (16*35 )

Swego czasu kupiłam u niego link na forum.pcformat.pl

Ale ludzie sobie chwalą te linki, bo przedłużają powiem wam. Czyli wychodzę z założenia, że nofollow też im jest potrzebne.

Motyla noga, ja czegoś tu nie rozumiem. Kupujesz u swojego męża te linki czy jak? Najpierw można wywnioskować, że jesteś klientem, a później sprzedającym. A cały czas wątek tyczy się tego samego konta na Allegro :D Ja rozumiem, że można trochę podkolorować aukcję, ale żeby perfidnie kłamać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiejcie się dalej, ja temu kolesiowi zazdroszcze... zainwestował ze 15 zł za wystawienie i promowanie aukcji a zebrał już 560 zł zysku - (16*35 )

Swego czasu kupiłam u niego link na forum.pcformat.pl

Ale ludzie sobie chwalą te linki, bo przedłużają powiem wam. Czyli wychodzę z założenia, że nofollow też im jest potrzebne.

Motyla noga, ja czegoś tu nie rozumiem. Kupujesz u swojego męża te linki czy jak? Najpierw można wywnioskować, że jesteś klientem, a później sprzedającym. A cały czas wątek tyczy się tego samego konta na Allegro :D Ja rozumiem, że można trochę podkolorować aukcję, ale żeby perfidnie kłamać...

Gdzie tam perfidne kłamstwo? Wypraszam sobie! Linki nofollow także są cenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajesz poloneza wmawiając nieznającym się, że to Mercedes.

A tutaj na forum tłumaczysz się tym, ze polonezy też są cenne. Fakt.

Coś warte na pewno są.

Kłamstwo i nic więcej.

Pizzeria Mrągowo to idealny sposób na wyśmienitą kolację.

Potrzebujesz tłumacza? Sprawdź najnowsze tłumaczenia symultaniczne

Powinien zainteresować Cię także najlepszy sklep bramkarski w polskiej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajesz poloneza wmawiając nieznającym się, że to Mercedes.

A tutaj na forum tłumaczysz się tym, ze polonezy też są cenne. Fakt.

Coś warte na pewno są.

Kłamstwo i nic więcej.

Masz zapewne inne pojęcie kłamstwa. Zajmij się swoimi sprawami i swoimi interesami. Tyle w tym temacie ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! Nastąpiła zmiana algorytmu Google! Od teraz najcenniejsze są właśnie linki nofollow!

a to co? nie cytat z aukcji?

pisze ze nie kłamał, telefony nie obiera, chowa się pod kobiecym loginem , i nosi koszulki XXL.

Normalnie drugi szef kuchni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna kupiłem linka za 25zł żeby uzyskać nr telefonu - wypadało by odebrać, aby ustalić szczegóły transakcji ?

edit: i jeszcze raportuje ten temat, żeby go zamknąć bo podobno wyczerpany jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekaw jak sprawa się potoczy i czy kontrahent zasłuży na pozytywa u kogoś kto się zna :D

Pizzeria Mrągowo to idealny sposób na wyśmienitą kolację.

Potrzebujesz tłumacza? Sprawdź najnowsze tłumaczenia symultaniczne

Powinien zainteresować Cię także najlepszy sklep bramkarski w polskiej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Moniko, mnie tam nie interesuje, że wciskasz byleco na aukcjach, twierdząc (czy raczej kłamiąc) - że są od dzisiaj najważniejsze - bo to Twoja sprawa i sprawa kupujących, a jeżeli są zadowoleni, to PIOwcom także nic do tego. Jak to mówił Towarzysz Szmaciak "Bo trzeba golić, strzyc to bydło, a kiedy padnie – zrobić mydło" - co poniekąd znaczy, że Tobie zostawiam osąd, czy postępujesz etycznie.

Jednak, co już MaxPan zauważył, bardzo nieładnie, wręcz bezczelnie wyrwałaś z kontekstu, opinie użytkowników PIO, którzy wypowiadali się w kwestiach linków dofollow, tym samym wciągając mimowolnie w swoje kłamstewka. Tak, cytaty były/są prawdziwe, jednak zrobiłaś coś na wzór - rozmawiamy sobie o aucie (domyślnie o Mercedesie), że fajne, szybkie i ma pod maską 4.0CDI V8, a ty wyciągasz nasze cytaty pomijając 'domysł=merc' i sprzedajesz Fiata UNO, z silnikiem V8 4.0CDI, bo tak mówili na fachowym forum.

Tyle, że nawet nieznający się kupiec, zaraz oceni czy to ma prawie 300KM, czy 50 - w takim biznesie, może Ci się jednak to udać i na to liczysz - guzik mnie to obchodzi, jednak brzydko wciągasz innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności