Skocz do zawartości

"Od teraz najcenniejsze linki nofollow" - !? - wieści z Allegro


RamigoS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jednak moje przypuszczenia co do Allegro się sprawdziły. Wystarczy dać byle nic nie warte gó**o, napisać trochę tekstu pokolorować, 2-3 obrazki zarzucić, dodać coś później i mieć z bani.

FiKaS, w aukcji allegro jest źle wstawiony cytat. Cytaty wyrwane z kontekstu zaznacza się w inny sposób wg. przyjętego prawa dziennikarskiego, więc beknął by sobie ostro jeżeli ktoś do xxxx by mu się przyczepił z dobrym adwokatem.

E: po drugie wykorzystanie grafiki z https://www.sprawnymarketing.pl/ do tego nie podpisał źródła - kradzież.

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie Pani Monika a Pan Monik, pewnie ;)

Bajer wprawiał na forach Kubusia Puchatka to myślał, że tu też przejdzie :P

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem link na aukcji tylko po to aby uzyskać dane + nr telefonu. Wpłaciłem pieniądze i uzyskałem zamówiony produkt - link na forum.

Zwróciłem się z prośbą o usunięcie mojego cytatu z jego aukcji i tyle.

Wszystko przebiegło prawidłowo - nie ma podstaw do negatywów. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności