Skocz do zawartości

Dodawarki do katalogów online.


NetBusters Group

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak streszczę ogólnie o co mi chodzi abyście wiedzieli o czym mowa.

W wolnym czasie piszę sobie kurs dla poczatkujacych (www.kurs-seo.com.pl) nie smiać sie bo ja copywriterem nie jestem ale mam nadzieje że rozczytać się da.

Ale do rzeczy jestem przy rozdziale o narzędziach, i chce opisać dodawarki online lecz nigdy z nich nie korzystałem (opisałem już publikera, addera, omniadd coś jeszcze z serwerowych?) . I potrzebuje pomocy kogoś kto korzystał z automatów online także właściciele mogą się wypowiedzieć na ich temat. Może ktoś napisze krótki tekscik tak na 500-800 znaków na temat jakichś automatów online? W ostateczności mogę zapłacić(oczywiście zostanie umieszczone imię i nazwisko autora.

Edit.

Zapomniałem dodać że mam już na oku

pozycjo.net (katalogi)

espress (precle) < ten sam autor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pozycjo net i espress to ta sama krew ;)

A co do twojego bloga to jeszcze nie czytałem, ale przypuszczam że nawet treść grzyba nie przebije :)

Hehe bardzo śmieszne;) ja nie jestem genialny wiem ale dla początkujących może się przydać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Ci zebys sie zwrocil do autorow tych dodawarek i niech Ci dadza gratis dodac 1 strone :) Podejrzewam, ze powinni sie zgodzic, bo dla nich to darmowa reklama. Tym bardziej, ze z tych online to praktycznie tylko ta Sylwina i BlackSEO dzialaja (interes rodzinny), wiec nawet jakbys napisal srednia opinie to dla nich to dobra reklama, bo w tej cenie i zakresie uslug nie maja konkurencji ;)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adderekmini czy coś takiego ;).

Jeżeli piszesz kurs dla początkujących to nie podsuwaj im pod nos śmieci, bo od razu się zniechęcą, jak zapłacą za pozycjo.net na ten przykład, a dostaną listę enty katalogów na jednym ip.

Jeżeli stawiasz na wartość kursu to pisz tylko o czymś co przynosi jakieś efekty.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem z pozycjo i espress, ale cały czas korzystam z dodawarka.info. O ile katalogowanie sobie podarowałem już jakiś czas temu(punkty, przy kilkunastu stronach już się nie opłaca), to dodawarka do pressell pages jest moim zdaniem dobra. Abonament 123 zł na pół roku i dodajesz ile chcesz projektów (stron/tekstów). Ma synonimy, ma mieszanie akapitów i chyba nawet pomaga w doborze synonimów. Linkuję tym wszystko od docelowych, przez zapleczowe po wpisy itd. Baza ponad 1200 precli, większość działa, dodaje skutecznie. Szybkość, hmm, zostawiam w okienku na parę godzin i 1200 precli zrobione ;) Czy gugiel łapie linki? Moim zdaniem sporo, ale nie robiłem testów.

Mam nadzieję że pomogłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli piszesz kurs dla początkujących to nie podsuwaj im pod nos śmieci, bo od razu się zniechęcą, jak zapłacą za pozycjo.net na ten przykład, a dostaną listę enty katalogów na jednym ip.

Jeżeli stawiasz na wartość kursu to pisz tylko o czymś co przynosi jakieś efekty.

Chce opisać im jak najwięcej zwłaszcza ze jestem neutralny i moje opinie są według mnie uczciwe opisuje co ja bym wybrał itp i wtedy oni sami mogą wybrać najlepsze według siebie.

EDIT:

A co do autorów to jakiś może się sam zgłosić na pw ja się prosić nie będę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności