Skocz do zawartości

Promocja !


newbie1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zdecydowałem, że zrobię w tym roku promocję na moje usługi. Promocja polega na tym, że jeżeli nabywca moich usług załatwi mi następnego klienta, to otrzyma gratis powiedzmy breloczek do kluczy.

Tu prośba do was. Kombinuję już chyba z godzinę i nie potrafię tego jakoś fajnie ubrać w słowa. Raczej nie napiszę "załatw mi klienta to dostaniesz breloczek do kluczy ". Próbowałem też "Jeżeli kolejny klient powoła się na ciebie to dostaniesz gratis breloczek do kluczy" ale mi się nie podoba. Ma może ktoś szablonowy tekst takiej promocji, lub potrafi to fajnie napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, raczej watpie zeby pozniej ktos byl zainteresowany odbiorem tego breloczka, a juz na pewno nie skloni go to do polecanie klienta ;) Wymysl lepiej cos lepszego. Nie wiem jakie uslugi swiadczysz ale lepsza promocja bylaby taka, ze za poleconego klienta dostajesz bon na np. 20% tansze uslugi, czy nawet wiecej. Wtedy to moze motywowac do polecania.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten topic to na poważnie? ;) Takie rzeczy rozdaje się za darmo i jeszcze modli żeby ktoś tego używał, a nie wyrzucił do pierwszego śmietnika. Jeśli byś mi takie coś w realu zaproponował to naprawdę bym się zaśmiał :rotfl: Ogólnie, zły pomysł.

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocją było by np za poleconego 5% od umowy, albo tak jak wyżej rabaty na usługi . Na tanie gadżety raczej nie przyciągniesz klientów, to raczej w formie niezobowiązującego upominku dla klienta możesz stosować . A jeśli swoje usługi świadczysz sumiennie to i bez gadżetów klienci będą polecać twoją firmę.

https://www.netimage.pl/pozycjonowanie

Twój Wizerunek w Internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy rozdaje się za darmo i jeszcze modli żeby ktoś tego używał, a nie wyrzucił do pierwszego śmietnika.

Dokładnie tak - używał i reklamował czyjąś firmę :) Ludzie w tym momencie rozdają niezłe cuda za samo to, że chcesz posłuchać co mają do powiedzenia albo zapoznać się z ich ofertą. Na zatrudnienie ich w roli marketingowców za gadżet z Twoim logo raczej nie masz co liczyć u poważniejszego klienta. No, chyba, że masz zamiar rozdawać naprawdę wypasione rzeczy w stylu iphonów - wtedy kilku na pewno się skusi ;)

Pomysł z upustem na kolejne usługi za polecenie jest stary jak świat, ale wciąż chyba najbardziej skuteczny. Na mnie zasadniczo też najbardziej działa ;)

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności