Skocz do zawartości

oferta pewenej firmy


camelleon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis zadzwonila do mnie bardzo mila pani z pewnej firmy

I zaproponowala mi boksy reklamowe w googlach :P

Po cym jak powiedzialem ze to przeciez adwords

No to pani juz zaczela cos tam krecia i mowi ze jak chce to mam jej podac slowa kluczowe a one przygotuje mi oferte

Mowie sobie czemu nie?

I oto co dostalem:

"dla całej Polski proponuję 2000 kliknięć za łączną sumę 6 230,88 zł bez VAT-u. Mogą Państwo wykupić niższy pakiet, przykładowo 1000 kliknięć za sumę 3 181,62 zł bez VAT-u." :)

co wychodzi ponad 3zl za klikniecie!! NETTO

nie korzystalem z adwords ale wydaje mi sie ze to torche duzo,

korzystalem natomiast z boksow onetu i tak za klikniecie wychodzilo jakies 0,50 brutto

to jest chyba bardzo dobry pomysl na interes!

na pewno znajdzie sie wielu ludzi ktorzy beda mysleli ze to ta firma ma umowe z google i ze to u nich sie kupuje boksy!

szybko sprawdzilem oferty paru firm i widze ze firma ktora sie do mnie odezwala nie jest jedyna praktykujaca taka "reklame" czy "pozycjonowanie"

jak taki temat by to wyrzucice do kosza

pzdr

p.s. rozmowa zaczela sie tak:

"czy chcieli by panstwo byc na pierwszej stronie w googlach?" :)

[bilety lotnicze] [strony www poznań]

"No se ganó Zamora en una hora"

Masz wolne domeny? Zaparkuj je! i zarabiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój klient dostał coś podobnego. Na szczęście to rozumny człowiek i zadzwonił z pytaniem do mnie. A swoją drogą sam sposób "zarabiania" nieźle mnie zaskoczył :)

Ale nie mniejszą cenę chce pewna "duża baza firm" za "umieszczenie w katalog" z logo i jako 1wpis w dziale. Tez mnie ten sam klient pytał "czy warto" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ktoś już pisał na ten temat. Bodajże w dziale AdSense.

pozdrawiam.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności