Skocz do zawartości

Edytor cyrylicy


flex1979

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od pewnego czasu zajmuje sie tworzeniem w firmie newslettera w wersji rosyjskiej (czcionka w cyrylicy). Moze zna ktos jakis ciekawy, darmowy i prosty :) edytor badz konwerter ???

Obecnie pisze w Word-zie, zapisuje jako *.html, otwieram zrodla :D no i metoda kija i marchewki usuwam wszystko co zbedne (a uwierzcie, ze jest tego sporo) zostawiajac sobie ASCII. Nie musze chyba mowic jak wygladaja poprawki wszelkie hihihi

Prosze i z gory dziekuje za pomoc.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam program Unipad (ja mam wersję 1.10 - może jest nowsza). Masz tam chyba wszystkie najważniejsze języki (i czcionki) świata. Rejestracja darmowa - radzę zarejestrować :) bo po określonym czasie niezarejestrowany program co jakiś czas (2 -3 min.) się wyłącza.

https://www.unipad.org/download/

Speedway blog

Łatwo dostępne karty kredytowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na rosyjskich stronach? Pod Linuksem większość edytorów ma wsparcie dla cyrylicy, na Windowsie pamiętam, że długo szukałem, ale właśnie na ruskich stronach coś tam znalazłem. Niestety nie pamiętam co, bo to było strasznie dawno :)

Program partnerski na Twoje katalogi i precle! Nawet 20% prowizji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności