Skocz do zawartości

Niesamowity pomysł, problem z realizacją


Exe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak faktycznie możesz to zrealizować za 500 złotych to po co z tym czekać? To grosze, rusz z tym dzisiaj, otwórz za tydzień reklama jest niepotrzebna jeśli masz dobrą usługę. Za pół roku to może być po zawodach, jak nie wypali to będzie trochę droższa zapleczówka :)

A "zbierając pieniądze" na nie wiadomo co tracisz jedynie czas. Często i tak pierwszy wygrywa. Czekasz nie wiadomo na co bo z każdym dniem wystartować z nową usługą jest jeszcze trudniej.

--

a przy pomocy jQery można Tworzyć zaawansowane sztuki mając podstawową wiedzę o czystym js

Nie można. Mając podstawową wiedzę to tworzysz śmietnik, który nie ma nic wspólnego ani z wydajnością ani z usability. Już lepiej sobie w takim wypadku na stronie produkcyjnej takie "wynalazki" darować bo będą jedynie przeszkadzać. Nawet wykop miał problemy z pierwszą wersją ich skryptu w jquery.

co do algorytmu to rozwiązuje on problem komiwojażera
Fakt ma pewnie sporą wartość komercyjną (jeśli działa).
a opatentować to nie wiem czy się da w USA bo prawo patentowe chyba jest międzynarodowe
Z tego co wiem to nie jest, w każdym kraju płacisz oddzielnie.
bo muszę dodać, że nie jestem jedynym twórcą tego algorytmu a dodatkowo nie ma 100% pewności, że to działa na pewno
Zróbcie webserwis do wyznaczania tras, pogadajcie z firmami spedycyjnymi, może ktoś kupi - jak nie w PL to w UK :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności