Skocz do zawartości

Kursy Pawła Krzyworączki


krzemian

Rekomendowane odpowiedzi

https://darmowy-kurs-pozycjonowania.pl/

https://forum.ebiznesy.pl

Czy ktoś korzystał z jego kursów, bądź chociaż je przeglądał i może zweryfikować tę wiedzę? Proszę nie odnosić się do płatnych kursów - nie obchodzi mnie, jaka jest jego taktyka marketingowa i że niby "chce na mnie zarobić na tamtych kursach", ja korzystając z darmowej wersji nie jestem do niczego zobligowany.

Co jeśli chodzi o forum?

Ja ze swojej strony widzę, że wiedza jest podana przystępnie i ludzie naprawdę chcą pomagać - nie wiem jedynie, co z rzetelnością informacji. Tego nie mam jak sprawdzić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywego zdecydowanie można polecić ! Sam kiedyś korzystałem, a na forum zaglądam - można dowiedzieć się ciekawych rzeczy tak jak i tutaj.

Profesjonalna agencja eventowa Everal

Skuteczne pozycjonowanie https://xseox.pl/pozycjonowanie-stron/

Fotobudka 360 Go4Photo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jak będę chciał reklamować jego produkty - skorzystam z rady i zapiszę się do jego Programu Partnerskiego ;)

Miałem wrażenie, że na tym forum negatywnie wypowiadają się o tej osobie, więc byłem ciekaw ewentualnej konstruktywnej krytyki, ale widzę, że po prostu coś sobie ubzdurałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan zawsze uważałem Cię za profesjonalistę, zawsze czytasz książkę po samym tytule?

Znam wszystkie kursy i Pawła, moim zdaniem najlepiej udać się na kursy stacjonarny które oferuje, sama praktyka i TIPY których nigdy indziej nie spotkałem.

Jak Ci się coś nie spodoba to przecie Ci może kasę oddać co gwarantuje ;)

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proelpack Ale jak można nauczyć pozycjonowania w 14 dni, nu proszę cie.Mozę tytuł nieudany? Nie znam gościa, i nie napisałem ze jest on zły. Ale pisać że nauczę pozycjonowania w 14 dni to przesada, tak uważam. W żądny sposób nie podważam jego profesjonalizmu, bo nie znam jego i jego prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary, jeżeli nic nie wiesz o pozycjonowaniu i masz stronę "dojek.pl - dojenie krów w zadupiu dolnym" i ktoś Ci ją zrobił i chcesz ją za friko wypozycjonować to po tych 14 dniach uwierz że ten człowiek ją wypozycjonuje bo pozna podstawy white pozycjonowania. Zapisz się i sam zobaczysz ;)

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś może uczyć Pozycjonowania w 14dni i za Darmo? Proszę was!! To jest tylko czysta teoria powtarzana X razy czy to na forum tutaj czy na innym forum tematycznym. W 14dni możesz nauczyć się jak budować zaplecze, i to też nie zawsze dowiesz się jakie ludzie tak naprawdę stawiają zaplecze, ( bo tego się nie mówi i nie pokazuje ) Nauczysz się dodawania do katalogów, precli. I jeżeli ktoś uważa to za pozycjonowanie to taki kurs jest właśnie dla takich osób.. Tak samo jest z darmowym Pozycjonowaniem... jak widzę takie oferty to mnie krew zalewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan akurat w Twoim przypadku to Ci niewiele pomoże :soczek:

MateuszI przeczytaj mój post wyżej. Pozycjonowanie to też chyba frazy regionalne i dzięki temu darmowemu kursowi da się wypozycjonować stronę. ;)

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności