Skocz do zawartości

Kursy Pawła Krzyworączki


krzemian

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem post 11 jako przykład do pewnych przemyśleń...

W każdym bądź razie ktoś kto chce zacząć z SEO moim zdaniem powinien skorzystać z tego darmowego 14 dniowego bo zaoszczędzi wiele czasu a później czy uda się na kurs płatny czy też sam będzie się kształcił to już jego sprawa. :soczek:

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dajesz beznadziejny przykład. Aby być na taki przykład pozycjonowany należy nie robić NIC. Napisanie artykuły na stronie na temat twojego przykładu i jesteś top1. I nie wiem co innego należy w nim przemyśleć.

Aha i takie coś też już istnieje bo https://www.ksiegapozycjonera.pl dostarcza wiadomości do nauki nie 14dni Lecz na bieżąco i dzięki temu dowiadujesz się znacznie więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiliście się tytułu, który jest tylko chwytem marketingowym i może oznaczać wiele.

Ten, jak i inne tego typu kursy, to wiedza, którą można dostać za darmo w wielu innych miejscach (ktoś wspomniał, że jest klepana na forum - i tak właśnie jest, to ogólnodostępne techniki - ważne, by umieć to "sprzedać").

Po takim kursie taki człowiek, kompletnie zielony, będzie już wiedział jak to wszystko działa i doda sobie stronę do katalogów, nie oszuka go już pierwszy cwańszy gimnazjalista itd.

Wiedza wiedzą, ale tak naprawdę ważne jest to, by mieć nowego subskrybenta w bazie.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz przykład miał na celu pomyślunek u ludzi którzy nie mają za dużego pojęcia o pozycjonowaniu i nie wiedzą o czym my tu piszemy a chcą za friko wypozycjonować stronę (sam byłem w podobnym przypadku kilka lat temu, gdy na początku działalności oszczędzało się na wszystkim) to po tym kursie wiedza mu się rozjaśni i będzie mógł zacząć pozycjonować swoją stronę.

Przykład brałem z czapy :soczek:

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się pozycjonowania w 14 dni!

przeczytałem tylko to.Wystarczę.

Dziękuje

Czasem można się bardzo zdziwić. Oczywistym jest, źe pozycjonowania się w 14 dni nie nauczysz. Nie nauczysz się nawet jeżeli w ciągu 14 dni odbędziesz 7 dwudniowych najlepszych kursów na świecie za ciężką kasę.

Nie oznacza to jednak z automatu, że kurs jest bezwartościowy.

Daawno temu ukończyłem kurs na parolotniarza (2 tygodniowy :) ), dostałem licencję, wróciłem do domu i od ojca dostałem w prezencie ksiązkę "nauka paralotniarstwa w weekend".

Oczywiście z samej książki guzik bym się nauczył ale gdybym przeczytał ją dwa razy przed kursem - to po kursie moja wiedza by była o wiele, wiele większa.

A czy sam kurs o którym mowa jest cokolwiek wart - nie wiem, nie widziałem ;)

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności