Skocz do zawartości

Jak może skończyć się reklama w Internecie.


Krisss

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos ma jakas sronke i iles tam zarabia. Hosting ma odpowiednio dobrany pod ta strone i na codzien to wystarcza. Szczesliwie mu sie trafilo, ze sie pojawil artykul w Onecie i dal mu tysiace odwiedzin. Niestety hostin nie jest na to przygodowany i serwer nie wytrzymal.

No jasne, że nie jest przygotowany! Moim zdaniem to ten "hostink" nie jest przygotowany do serwowania stron odwiedzanych przez 100UU miesięcznie. Co dopiero jak się to pojawi na onecie. Normalny hosting by jakoś to rozwiązał a nie zawieszał konto. I potem są opinie jakie są. @Carrnage jak z hostingiem gdzie są problemy absolutnie ze wszystkim jest wg. ciebie wszystko w porządku - to nie wiem z jakim by nie było :P

transfer sie nie skonczyl, jesli o to pytacie

No przy takich parametrach - to niemożliwe, żeby się skończył, nawet w najniższym pakiecie :P

@slawek22: czemu uwazasz, iz "gość d*pa" ??

Bo mógł wejść na pierwszy lepszy hostranking i zobaczyć jakie to ma opinie :)

Bo to po prostu denerwujące i sam się czasami użerałem z klientami, którzy wybierali tego czy innego krzaka, bo daje 30GB transferu... ich strona zużywa 200 mb na miesiąc. Ale nie, nie da się dopłacić 20 złotych rocznie do porządnego hostingu, bo daje 10GB miesięcznie zamiast 150, których nigdy nie zobaczą. Możesz tłumaczyć, ale spec od ecommerce wie lepiej i ma pomysł na oszczędności w firmie :)

A jako, że ja później musiałem pomagać tym baranom załatwiać sprawy z idiotami z tego czy innego krzaka... to sorry, jak słyszę nazwę tej czy innej firmy zapewniającej wiadomej jakości usługi to się lekko irytuję :rolleyes: Bo ostatnio pomagałem postawić kumplowi prostą stronkę kontaktową dla nowej firmy i co? Prosty .htaccess + 30 linijek PHP i potrzeba było jakichś kombinacji alpejskich żeby odpalić standardowy .htaccess! Bo w jednym katalogu działa a w innym nie. Dodatkowej opłaty za podpięcie domeny a potem strona przestała działać na 2 dni bo mieli problemy z serwerem. Przecież to normalnie kpina, żeby duży hosting nawet z panelem administracyjnym dla klientów nie mógł sobie dać rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carrnage jak z hostingiem gdzie są problemy absolutnie ze wszystkim jest wg. ciebie wszystko w porządku - to nie wiem z jakim by nie było :rolleyes:

Ja nie pisze tu o zadnym konkretnym hostingu i nie mowie ze webd jest ok lub nie. Jak jest ruch w dziesiatkach tysiecy UU to kazdy shared hosting polegnie. Poza tym mi jego stronka w chwili zamieszczenia tematu dzialala normalnie, wiec na caly dzien nie padla.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są porządne odwiedziny to siadają nawet porządne vps'y. Jak się dostaje nagle 10 wejść na sekunde, po 5 minutach na stronie jest 2000 osob, niech połowa z nich w tym samym momencie wykona zapytanie, to wiadomo że cały komputer siada, a że to nie jest dedykowany, trzeba rozłączyć takiego usera...

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności