Skocz do zawartości

500 dni do EURO 2012


Bartfm

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Pozostało dokładnie 500 dni do otwarcia EURO 2012. Z tej okazji odbyła się konferencja prasowa z udziałem premiera Donalda Tuska, który powiedział: "Na 500 dni przed Euro 2012 wiemy, że Mistrzostwa Europy odbędą się w Polsce i żadna inwestycja z tych kluczowych nie została zmarnowana. Na 500 dni przed Euro nie ma żadnych opóźnień w tak kluczowych kwestiach jak stadiony i lotniska".

Zatem, zdążymy? :rolleyes:

Wiemy, że już w marcu rozpocznie się sprzedaż biletów na Euro 2012. Korzystając z okazji, mam także prośbę. Otwarte zostało forum dyskusyjne poświęcone EURO 2012, na którym chcę zamieścić wszelkie pożądane przez kibiców informacje na temat biletów na EURO 2012 (link w sygnaturce). Chciałbym, aby w jednym miejscu można było znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytanie z tym związane.

Co chcielibyście wiedzieć o biletach na EURO 2012?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pół roku temu słyszałem jak wypowiadał się jakiś szycha z organizatorów i z uśmiechem powiedział że będą kosztować tyle samo co na ostatnim EURO.

Ja bym się tak nie cieszył bo na ostatnich euro bilety były po około:

od 45 euro za najgorsze miejsca podczas rozgrywek grupowych do 550 euro za najlepsze miejsca podczas meczu finałowego.

Czy kogoś będzie w tym kraju stać na takie bilety?

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to na Wrocław przykładowo przypada 440 biletów na jeden mecz dla Polaków.........

Poznań pewnie 420...

Bilety na Euro 2008 na grupowe kosztowały ok. 50 Euro a na finał 450 Euro...

[edit]

Polska dostanie około 25 tys biletów na mecze. Rozegraną zostane 32 mecze.

Najwięcej biletów dostaną kibice w Warszawie... Policzcie sobie...

Pizzeria Mrągowo to idealny sposób na wyśmienitą kolację.

Potrzebujesz tłumacza? Sprawdź najnowsze tłumaczenia symultaniczne

Powinien zainteresować Cię także najlepszy sklep bramkarski w polskiej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety pewnie będzie można kupić za pośrednictwem kupbilet.pl i innych tego typu serwisach. W przypadku euro 2008 sprawa chyba wyglądała tak, że każdy mógł zarezerwować na stronie bilet tyle, że tylko wybrani w drodze losowania mogli się nim cieszyć.

SeoCastle pisze, że dostaniemy około 25tyś biletów. Duża część z tej puli trafi zapewne w ręce PZPN, który z chęcią je rozdzieli pomiędzy swoich działaczy i tak dla zwykłych kibiców nie zostanie zbyt wiele.

Zawsze pewne analizy sportowe. O tym czym są pożyczki społecznościowe i czy warto z nich korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienią 2010 roku dyrektor ukraińskiego komitetu organizacyjnego Markijan Łubkiwski poinformował, że do wolnej sprzedaży trafi 75 procent wszystkich biletów, czyli ok. 1,05 mln. Pozostałe zostaną przeznaczone na tzw. pakiety biznesowe, dla sponsorów i tzw. "rodziny UEFA".

Chamstwo

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogaty zarabia dwa razy tak samo jak i w tym przypadku. Bilety biletami tylko czy zdążymy oto jest pytanie bo co po biletach jak nie będzie gdzie grać ;p

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności