Skocz do zawartości

500 dni do EURO 2012


Bartfm

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawne bardzo jest określenie "rodzina UEFA". Właśnie dla tej rodziny było trzeba budować pięciogwiazdkowe hotele, bo głównie to oni będą tam nocować .... Zwykły kibic zawsze będzie patrzył w portfel i raczej co najwyżej wybierze trzy gwiazdkowy hotel. Ehhh klawo być "działaczem uefa" ;)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne bardzo jest określenie "rodzina UEFA". Właśnie dla tej rodziny było trzeba budować pięciogwiazdkowe hotele, bo głównie to oni będą tam nocować .... Zwykły kibic zawsze będzie patrzył w portfel i raczej co najwyżej wybierze trzy gwiazdkowy hotel. Ehhh klawo być "działaczem uefa" :)

gdzie Ty masz te hotele budowane:P przy stadionie dalej tylko buda z kebabem:P Może Polacy dostaną więcej biletów bo obcokrajowcy nie będą mieli jak się dostać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności